Kursy w ramach Szkoły Giełdowej

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 22/26

Łódź

W dniach 9-10 czerwca na Wydziale Zarz─ůdzania U┼ü ruszaj─ů kolejne kursy w ramach Szko┼éy Gie┼édowej prowadzonej we wsp├│┼épracy z Gie┼éd─ů Papier├│w Warto┼Ťciowych w Warszawie.

Kurs ÔÇ×Podstawy inwestowania na gie┼édzieÔÇŁ obejmuje zagadnienia, kt├│rych znajomo┼Ť─ç jest niezb─Ödna w prowadzeniu operacji finansowych, takie jak funkcjonowanie rynku kapita┼éowego i gie┼édy, zasady inwestowania, analiza sp├│┼éek, sposoby oceny ryzyka czy psychologia inwestowania. B─Ödzie mo┼╝na dowiedzie─ç si─Ö r├│wnie┼╝, jaki wp┼éyw na gie┼éd─Ö wywiera otoczenie gospodarcze.

Kursy s─ů prowadzone przez specjalist├│w z zakresu rynku kapita┼éowego ÔÇô praktyk├│w i pracownik├│w instytucji rynku gie┼édowego oraz wyk┼éadowc├│w akademickich. Zaj─Öcia odbywaj─ů si─Ö w soboty i niedziele. Program Szko┼éy Gie┼édowej realizowany jest przez Fundacj─Ö GPW pod honorowym patronatem Gie┼édy Papier├│w Warto┼Ťciowych. Atutem kurs├│w jest taki sam wysoki standard materia┼éu i wyk┼éad├│w we wszystkich o┼Ťrodkach na terenie ca┼éego kraju. S┼éuchacze otrzymuj─ů certyfikat uko┼äczenia kursu sygnowany przez Prezesa GPW w Warszawie.

Wi─Öcej informacji na stronie -> http://szkola.gieldowa.uni.lodz.pl/