Mali Naukowcy na Miejskim Dniu Dziecka

CZERWCA / 2017

Godzina rozpocz─Öcia:

11:00

W niedziel─Ö, 4 czerwca, ┼ü├│d┼║ nale┼╝e─ç b─Ödzie do najm┼éodszych mieszka┼äc├│w. Specjalnie dla nich, dwa ko┼éa naukowe przygotowa┼éy wystawy, zabawy, gry ÔÇô wsp├│lnie rozbudzimy dzieci─Öc─ů ciekawo┼Ť─ç i poka┼╝emy, ┼╝e nauka wcale nie jest nudna.

Bakcyla ciekawo┼Ťci zaszczepi─ů studenci z Sekcji Zoologii Bezkr─Ögowc├│w Naukowego Ko┼éa Biolog├│w. Dzieci b─Öd─ů mia┼éy okazje zobaczy─ç hodowle tych mniej i bardziej nietypowych zwierz─ůtek ÔÇô ┼Ťlimak├│w, modliszek i karaczan├│w. Najodwa┼╝niejsi b─Öd─ů mogli wzi─ů─ç je na r─Öce i zrobi─ç sobie pami─ůtkowe zdj─Öcie. Ch─Ötni naucz─ů si─Ö jak sk┼éada─ç motyle z origami, a ci najbardziej dociekliwi zostan─ů tropicielami wodnych bezkr─Ögowc├│w.

Skoro o tropicielach mowa ÔÇô Studenckie Ko┼éo Kryminalistyk├│w zabierze dzieci w tajemniczy ┼Ťwiat rozwi─ůzywania zagadek. Niczym Sherlock Holmes b─Öd─ů pobiera─ç i zabezpiecza─ç ┼Ťlady, a tak┼╝e obejrz─ů wn─Ötrze walizki kryminalistyczniej. Razem ze studentami z┼éami─ů najwi─Öksze kryminalistyczne mity oraz wybior─ů si─Ö na mini ogl─Ödziny miejsca zdarzenia.

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, w niedziel─Ö 4 czerwca w godzinach 11:00-15:00 na ulic─Ö Piotrkowsk─ů i do Pasa┼╝u Schillera!