Meet Biotech ÔÇô Boost Biotech #29

CZERWCA / 2017

Godzina rozpocz─Öcia:

Biotechnologu!
Zastanawiasz si─Ö, jak rozwin─ů─ç swoj─ů pasj─Ö w firm─Ö? Chcesz zdobywa─ç nowe do┼Ťwiadczenia za granic─ů? Planujesz w┼é─ůczy─ç si─Ö do organizacji zwi─ůzanych z farmacj─ů? W wolnej chwili planujesz domow─ů produkcj─Ö z┼éotego trunku? A mo┼╝e po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?

Stowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Meet Biotech Boost Biotech w ┼üodzi. W trakcie spotka┼ä nasi go┼Ťcie opowiedz─ů o tym jak znale┼║li si─Ö w biotechnologii, gdzie zdobywali do┼Ťwiadczenie i czym si─Ö zajmuj─ů. Po kr├│tkich prezentacjach b─Ödzie czas na pytania i wymian─Ö do┼Ťwiadcze┼ä mi─Ödzy wszystkimi uczestnikami spotkania. Wszystko to w nieformalnej atmosferze, kt├│ra sprzyja rozmowom i szukaniu inspiracji do dalszego rozwoju.

┼ü├│d┼║ ÔÇô Meet Biotech ÔÇô Boost Biotech #29
21 czerwca 2017r. (┼Ťroda), godz. 19.00
Klub Krańcoofka
ul. Piotrkowska 29 (wej┼Ťcie od Wi─Öckowskiego)

Więcej informacji na profilu facebookowym. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorem spotka┼ä jest Boost Biotech Polska - ┼é├│dzkie stowarzyszenie, kt├│rego g┼é├│wnym celem jest promowanie integracji i animowanie ┼Ťrodowiska os├│b zwi─ůzanych z Biotechnologiami: pracownik├│w firm, park├│w technologicznych i uczelni, student├│w, absolwent├│w, w┼éa┼Ťcicieli przedsi─Öbiorstw - os├│b zajmuj─ůcych si─Ö stron─ů naukow─ů, biznesow─ů, marketingow─ů czy prawn─ů Biotechu.