Noc Biolog├│w

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska 141/143

Łódź

Serdecznie zapraszamy na si├│dm─ů edycj─Ö 'Nocy Biolog├│w', w Pi─ůtek, 12 stycznia 2018 r. Zaczynamy o godzinie 16:00. Wydzia┼é Biologii i Ochrony ┼Ürodowiska U┼ü jest jednym z 21 o┼Ťrodk├│w, kt├│re w┼é─ůczaj─ů si─Ö w t─Ö og├│lnopolsk─ů akcj─Ö.

Program Nocy Biologów 2018 na WBiOŚ.

Idea 'Nocy Biolog├│w' narodzi┼éa si─Ö na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas licznych spotka┼ä otwartych dla spo┼éeczno┼Ťci miasta i regionu. Tysi─ůce odwiedzaj─ůcych nas dzieci, m┼éodzie┼╝y i doros┼éych by┼éo zach─Öt─ů do zorganizowania w ca┼éej Polsce tego typu przedsi─Öwzi─Ö─ç. Propozycj─Ö t─Ö z entuzjazmem przyj─Ö┼éa Konferencja Dziekan├│w Wydzia┼é├│w Przyrodniczych Uniwersytet├│w Polskich, powierzaj─ůc Wydzia┼éowi Biologii UAM koordynacj─Ö pierwszej 'Nocy Biolog├│w' w styczniu 2012 r.