Perspektywy Zawodowe Absolwent├│w WPiA. Konferencja

Godzina rozpocz─Öcia:

ul. Kopcińskiego 8/12

90-033 Łódź

Konferencja b─Ödzie z┼éo┼╝ona z trzech paneli. W dw├│ch z nich wyst─ůpi─ů przedstawiciele s─Ödzi├│w, adwokatury, notariatu, referendarzy s─ůdowych, asystent├│w s─Ödzi├│w. Trzeci panel po┼Ťwi─Öcony b─Ödzie nowym ┼Ťcie┼╝kom kariery, kt├│re przewiduj─ů dla absolwent├│w podmioty prywatne wsp├│┼épracuj─ůce z Wydzia┼éem Prawa i Administracji jako cz┼éonkowie Rady Biznesu.

Konferencja stwarza mo┼╝liwo┼Ť─ç, by studenci dowiedzieli si─Ö istotnych szczeg├│┼é├│w na temat zawod├│w prawniczych, egzamin├│w na aplikacj─Ö czy egzamin├│w zawodowych oraz umo┼╝liwia szersze spojrzenie na mo┼╝liwo┼Ťci zawodowe, jakie daje wykszta┼écenie zdobyte na WPiA.

Honorowy patronat nad wydarzeniem obj─Öli: :
Dziekan Wydzia┼éu Prawa i Administracji Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego ÔÇô dr hab. Agnieszka Liszewska, prof. U┼ü
Izba Adwokacka w Łodzi
Izba Notarialna w Łodzi