Piknik z Biurem Karier

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 22/26

Łódź

Pierwsze spotkanie odb─Ödzie si─Ö 16 maja (w poniedzia┼éek) mi─Ödzy godz. 9:00 a 15:00 przy fontannie mi─Ödzy Wydzia┼éem Zarz─ůdzania U┼ü a Bibliotek─ů Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego. O kolejnych lokalizacjach Biuro Karier b─Ödzie informowa─ç na bie┼╝─ůco na swojej stronie: http://biurokarier.uni.lodz.pl/ (W wypadku opad├│w deszczu piknik zostanie odwo┼éany).

Studenci odwiedzaj─ůcy piknik b─Öd─Ö mogli zapozna─ç si─Ö z najnowszymi ofertami pracy, kt├│re pracodawcy umie┼Ťcili na portalu internetowym Biura Karier U┼ü. Ka┼╝dy student prezentuj─ůcy naszym ekspertom swoje CV i list motywacyjny, uzyska wskaz├│wki jak mo┼╝na zmieni─ç ich form─Ö i tre┼Ť─ç, aby bardziej przypad┼éy do gustu pracodawcom.

Odwiedzaj─ůcy dowiedz─ů si─Ö r├│wnie┼╝ o innych mo┼╝liwo┼Ťciach wsparcia rozwoju zawodowego; praktykach nieobligatoryjnych, bezp┼éatnych szkoleniach, sta┼╝ach, targach pracy, szybkich ÔÇ×randkachÔÇŁ rekrutacyjnych, doradztwie zawodowym i rozwoju osobistym oraz o innych tematach, obejmowanych zakresem inicjatyw Biura Karier Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego.