Porozumienie o współpracy między CERI International a Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego

Aktualno┼Ť─ç

PI─äTEK

KWIETNIA / 2016

Godzina rozpocz─Öcia:

13:29

Umow─Ö podpisywali: Pan Miguel Angel Rodriguez Alvarez ÔÇô Prezes Zarz─ůdu firmy CERI International oraz Prof. dr hab. Ryszard Pawlak, Dziekan Wydzia┼éu Matematyki i Informatyki Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego.

Rozpocz─Öcie wsp├│┼épracy pomi─Ödzy Wydzia┼éem Matematyki i Informatyki U┼ü a CERI International w przysz┼éo┼Ťci umo┼╝liwi r├│wnie┼╝ doskonalenie program├│w studi├│w w celu lepszego przygotowania absolwent├│w na potrzeby wsp├│┼éczesnego rynku pracy.

CERI International Sp. z o.o. specjalizuje si─Ö w kompleksowej obs┼éudze wra┼╝liwych proces├│w dla bank├│w oraz instytucji finansowych. Obecnie w firmie dynamicznie rozwija si─Ö Centrum Kompetencji In┼╝ynierii Oprogramowania. Nale┼╝─ůc do Grupy Delivery Center Commerzbanku CERI International jest atrakcyjnym partnerem biznesowym na arenie mi─Ödzynarodowej oraz stabilnym pracodawc─ů w ┼üodzi i w Bia┼éymstoku. Firma realizuje z┼éo┼╝one procesy finansowe, swoje oferty pracy kieruje nie tylko do poszukiwanych w regionie informatyk├│w, lecz r├│wnie┼╝ do os├│b z wykszta┼éceniem matematycznym.

Od 2012 roku przy Wydziale Matematyki i Informatyki dzia┼éa Rada Biznesu, dzi─Öki kt├│rej Wydzia┼é ┼Ťci┼Ťle wsp├│┼épracuje z pracodawcami z regionu ┼é├│dzkiego, m.in. z najwi─Ökszymi firmami IT w ┼üodzi. W wyniku wsp├│┼épracy studenci poznaj─ů najnowsze trendy w informatyce, uczestnicz─ů w praktykach i sta┼╝ach w renomowanych firmach, zdobywaj─ů certyfikaty oraz maj─ů ┼éatwiejszy start w pracy zawodowej.