Projekt Wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku

Godzina rozpocz─Öcia:

Karskiego 5

Łódź

Jak uwolni─ç swoj─ů charyzm─Ö? Czym ona w┼éa┼Ťciwie jest? Na te pytania ju┼╝ 29 maja o godz. 18.00 odpowie dr Julita Czarnecka z Wydzia┼éu Ekonomiczno-Socjologicznego U┼ü. Poprowadzi ona pierwsze spotkanie z cyklu Projekt Wiedza ÔÇô Uniwersytet ┼ü├│dzki w Empiku. Wszyscy zainteresowani tematem mog─ů pos┼éucha─ç naszej charyzmatycznej ekspertki w salonie Empik w ┼é├│dzkiej Manufakturze.

Wszyscy zazdro┼Ťcimy ludziom z charyzm─ů, bo id─ů w┼éasn─ů drog─ů i osi─ůgaj─ů to co chc─ů. M├│wimy o nich ÔÇ×wybra┼äcy losuÔÇŁ, ┼╝yj─ůcy na w┼éasnych zasadach. Jednak najnowsze badania pokazuj─ů, ┼╝e charyzm─Ö mo┼╝na ─çwiczy─ç, mo┼╝na si─Ö jej nauczy─ç. Podczas wyk┼éadu b─Ödzie mowa o tym, czym jest charyzma, jak j─ů w sobie odkry─ç oraz wzmacnia─ç. B─Ödzie te┼╝ mowa o 10 krokach jakie nale┼╝y podj─ů─ç, by kultywowa─ç charyzmatyczn─ů osobowo┼Ť─ç.

jj