"Psykotnij mnie" - akcja adopcji zwierz─ůt

MAJA / 2018

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska 171/173

90-236 Łódź

Psia i kocia mi┼éo┼Ť─ç, bez wzgl─Ödu na rodow├│d, jest zawsze najwi─Öksza. Studenci dziennikarstwa i komunikacji spo┼éecznej z Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego 15 maja b─Öd─ů zach─Öca─ç do adopcji zwierz─ůt ze schronisk w czasie akcji ÔÇ×Psykotnij mnieÔÇŁ. Pomog─ů im w tym specjali┼Ťci ÔÇô m.in. dyrektor warszawskiego ZOO.

W ┼é├│dzkich schroniskach na nowych w┼éa┼Ťcicieli czeka obecnie kilkadziesi─ůt zwierz─ůt. Ka┼╝dy z nas mo┼╝e sprawi─ç, ┼╝e ┼╝ycie czworonoga znowu b─Ödzie wype┼énione mi┼éo┼Ťci─ů i rado┼Ťci─ů.

W godzinach 10:15-13:15 na Wydziale Filologicznym U┼ü odb─Ödzie si─Ö spotkanie z osobami, kt├│rym bliski jest los zwierz─ůt. Przedstawiciele ┼é├│dzkiego schroniska dla zwierz─ůt opowiedz─ů, w jaki spos├│b mo┼╝na adoptowa─ç zwierzaka, i jak si─Ö nim opiekowa─ç, a behawiorysta poka┼╝e, jak dogada─ç si─Ö ze swoim nowym pupilem. Uczestnicy spotkania b─Öd─ů mogli pos┼éucha─ç o pracy Animal Patrolu, a tak┼╝e wys┼éucha─ç rozmowy z dr Dorot─ů Sumi┼äsk─ů.

Go┼Ťciem specjalnym akcji ÔÇ×Psykotnij mnie!ÔÇŁ b─Ödzie dr Andrzej Kruszewicz, dyrektor warszawskiego ZOO, z zami┼éowania ornitolog i podr├│┼╝nik. Dr Kruszewicz opowie o hipokryzji ludzi w relacjach ze zwierz─Ötami.

Wi─Öcej ->https://biuletyn.uni.lodz.pl/archiwa/11288

Zapraszamy!