Quiz wiedzy o ┼╝yciu i tw├│rczo┼Ťci Henryka Sienkiewicza

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska nr 171/173

90-236 Łódź

Quiz odbędzie się 6 czerwca (poniedziałek) o godz. 13:30 w auli A4 gmachu Wydziału Filologicznego UŁ przy ul. Pomorskiej 171/173.

Quiz jest szans─ů, aby przekona─ç si─Ö co wiemy o laureacie Nagrody Nobla? Jak dobrze pami─Ötamy jego powie┼Ťci i nowele? Do wsp├│lnej zabawy zapraszamy zar├│wno wielbicieli ÔÇ×Quo vadisÔÇŁ i ÔÇ×TrylogiiÔÇŁ, jak i serialowych ÔÇ×Przyg├│d pana Micha┼éaÔÇŁ. W quizie mog─ů wzi─ů─ç udzia┼é zar├│wno pracownicy i studenci Wydzia┼éu, jak i wielbiciele tw├│rczo┼Ťci Sienkiewicza niezwi─ůzani z Uniwersytetem ┼ü├│dzkim.

Zwyci─Özcy otrzymaj─ů czytniki e-book├│w, a nagrody zostan─ů przyznane w trzech kategoriach:
ÔÇô studenci Wydzia┼éu Filologicznego Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego,
ÔÇô wyk┼éadowcy Wydzia┼éu Filologicznego Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego,
ÔÇô pasjonaci tw├│rczo┼Ťci Sienkiewicza niezwi─ůzani z Wydzia┼éem Filologicznym U┼ü.

Serdecznie zapraszamy!