ÔÇ×Rozmowy o StartupachÔÇŁ na Wydziale Zarz─ůdzania

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 22/26

Łódź

Celem trzeciej edycji ÔÇ×Rozm├│w o startupachÔÇŁ jest promowanie w┼Ťr├│d student├│w przedsi─Öbiorczo┼Ťci oraz mo┼╝liwo┼Ť─ç kontaktu mi─Ödzy praktykami biznesu, a osobami, kt├│re debiutuj─ů na scenie startupowej. Spotkania sk┼éadaj─ů si─Ö z czterech modu┼é├│w, prowadzonych w innowacyjnej formie:

18:00-18:40 Moduł I (Teoretyczny)

Spotkanie ÔÇ×Jak skutecznie sprzedawa─çÔÇŁ poprowadzi Marcin Osman, szkoleniowiec polskich marek (m.in. Allegro), przedsi─Öbiorca i podr├│┼╝nik, autor ksi─ů┼╝ek ÔÇ×Biznes Ci ucieka" oraz ÔÇ×Jak radzi─ç sobie z pora┼╝k─ů (nie tylko) w biznesieÔÇŁ.

18:50-19:20 Moduł II (Praktyczny)

Spotkanie w formie wywiadu z ┼üukaszem Felsztukierem, za┼éo┼╝ycielem firmy Linteri oraz tw├│rc─ů wielu aplikacji, m.in. SmartUni, dedykowanej studentom z zagranicy. Spotkanie b─Ödzie si─Ö opiera┼éo na interakcji z publiczno┼Ťci─ů, moderator posiada list─Ö pyta┼ä skonstruowan─ů w oparciu o pytania cz┼éonk├│w spo┼éeczno┼Ťci ROS.

19:30-20:00 Moduł III (Promocja łódzkich startupów)

Kamil Kociszewski, za┼éo┼╝yciel agencji kreatywno-technologicznej KODA Five, zaprezentuje swoj─ů autorsk─ů aplikacj─Ö FEAT. Ta cz─Ö┼Ť─ç spotkania pozwala na zaprezentowanie przed publiczno┼Ťci─ů pocz─ůtkuj─ůcego startupu i rozwija umiej─Ötno┼Ť─ç wyst─Öpowania publicznego.

20:00-21:00 Moduł IV (Networking)

Networking pomaga w integracji ┼Ťrodowiska startupowego. Uczestnicy mog─ů pozna─ç warto┼Ťciowe osoby w ramach sieciowania i nawi─ůza─ç relacje biznesowe w nieoficjalnej atmosferze.

Szczeg├│┼éowe informacje o wydarzeniu i sylwetki prelegent├│w znajduj─ů si─Ö na stronie:

Partnerzy Wydarzenia: WZ UŁ, Młodzi w Łodzi, ŁARR S.A., Pl Europa S.A.