Rozszerzenie umowy między UŁ a Fujitsu Technology Solutions

KWIETNIA / 2016

Godzina rozpocz─Öcia:

18:30

Celem porozumienia jest wykorzystanie do┼Ťwiadcze┼ä i dorobku naukowego Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego oraz potencja┼éu i pozycji Fujitsu Technology Solutions. Wsp├│┼épraca b─Ödzie dotyczy─ç wszystkich obszar├│w zwi─ůzanych z j─Özykami obcymi, rozszerzona zostanie tak┼╝e o kierunki informatyczne i techniczne w ramach wsparcia i projektowania infrastruktury IT i rozwoju oprogramowania oraz o finanse, zarz─ůdzanie i BPO. Nowa umowa mi─Ödzy Uniwersytetem ┼ü├│dzkim a Fujitsu Technology Solutions obowi─ůzywa─ç b─Ödzie do czerwca 2018 roku.

Wymiana wiedzy i do┼Ťwiadczenia umo┼╝liwi wsp├│┼étworzenie program├│w dydaktycznych, zaj─Ö─ç i warsztat├│w, a tak┼╝e organizowanie sta┼╝y i zg┼éaszanie do opracowania problem├│w badawczych m.in. w ramach prac dyplomowych.

ÔÇô D┼éugoletnia wsp├│┼épraca Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego z biznesem pozwala na wymian─Ö cennych do┼Ťwiadcze┼ä, umo┼╝liwia rozpoznanie potrzeb i oczekiwa┼ä pracodawc├│w oraz dostosowanie ich do oferty edukacyjnej uczelni ÔÇô powiedzia┼é Prof. Antoni R├│┼╝alski, Rektor Elekt Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego w czasie konferencji prasowej.