Santander Universidades Digital Day

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 22/26

Łódź

Eksperci Google, Santander Bank Polska i studenci spotkaj─ů si─Ö na Santander Universidades Digital Day.

W Lublinie, Gda┼äsku, ┼üodzi i Warszawie w pierwszej po┼éowie grudnia odb─Öd─ů si─Ö bezp┼éatne konferencje i warsztaty w ramach Santander Universidades Digital Day, w kt├│rych mog─ů wzi─ů─ç udzia┼é wszyscy studenci, niezale┼╝nie od uczelni i kierunku. W trakcie kolejnej edycji uczestnicy m.in. pos┼éuchaj─ů wyk┼éad├│w na temat trend├│w i wymaga┼ä rynku pracy oraz dowiedz─ů si─Ö jak pracowa─ç zgodnie z metodologi─ů Agile. Rejestracja uczestnik├│w w┼éa┼Ťnie ruszy┼éa.

- Cieszymy si─Ö, ┼╝e po raz kolejny b─Ödziemy mogli spotka─ç si─Ö z m┼éodymi, ambitnymi lud┼║mi podczas konferencji i warsztat├│w Santander Universidades Digital Day. To wydarzenie, kt├│re pozwala studentom zwi─Ökszy─ç swoje szanse na rynku pracy nie tylko poprzez merytoryk─Ö, ale r├│wnie┼╝ dzi─Öki nawi─ůzywaniu nowych znajomo┼Ťci. Chcieli┼Ťmy dotrze─ç bezpo┼Ťrednio do zainteresowanych, dlatego wydarzenia realizujemy a┼╝ w czterech miastach, na uczelniach wy┼╝szych ÔÇô m├│wi Wojciech Le┼Ťniewski, Dyrektor Santander Universidades w Polsce.

Nauka, zabawa i nowe znajomo┼Ťci

W ka┼╝dym z miast odb─Ödzie si─Ö wyk┼éad przedstawiciela Google ÔÇô praktyka online marketingu, na temat wp┼éywu technologii cyfrowych na karier─Ö. Uczestnicy dowiedz─ů si─Ö m.in. jak dba─ç o swoje cyfrowe kompetencje na wsp├│┼éczesnym rynku pracy oraz jak zaplanowa─ç rozw├│j zawodowy tak, by maksymalnie wykorzysta─ç swoje mocne strony.

W kolejnej cz─Ö┼Ťci programu eksperci Santander Bank Polska podziel─ů si─Ö wiedz─ů o innowacjach i tzw. ÔÇ×zwinnym prowadzeniu projekt├│wÔÇŁ w metodologii Agile. Uczestnicy wydarzenia w ┼üodzi b─Öd─ů mogli dowiedzie─ç si─Ö nieco o innowacjach i o tym czy tworzenie innowacji zarezerwowane jest tylko dla geniuszy. Z kolei w Lublinie, Gda┼äsku i Warszawie Agile Coachowie poka┼╝─ů Agile od strony praktycznej - podczas nietypowych warsztat├│w - wsp├│lnej budowy miasta z klock├│w Lego. Miejsca na warsztacie Lego s─ů ograniczone.

Warto rejestrowa─ç si─Ö jak najszybciej pod linkiem: https://santander.pl/santanderuniversidades-pl/digitalday.html

Dla uczestnik├│w b─Ödzie dost─Öpna tak┼╝e dodatkowa strefa atrakcji (m.in. Wirtualna rzeczywisto┼Ť─ç, quizy i ┼Ťwi─ůteczne smaki), a w Lublinie r├│wnie┼╝ turniej konsol i gier planszowych organizowany przez Analogowe Granie.

Cztery studenckie miasta

Wydarzenie odb─Ödzie si─Ö w ┼Ťrod─Ö 5 grudnia w Lublinie, na Uniwersytecie Marii Curie-Sk┼éodowskiej, w czwartek 6 grudnia w Gda┼äsku, na Politechnice Gda┼äskiej oraz we wtorek 11 grudnia w ┼üodzi, na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim. Ostatnia konferencja cyklu b─Ödzie mia┼éa miejsce w Warszawie ÔÇô w czwartek, 13 grudnia w Szkole G┼é├│wnej Handlowej. Szczeg├│┼éowy program dla ka┼╝dego z miast i rejestracja s─ů dost─Öpne pod linkiem: https://santander.pl/santanderuniversidades-pl/digitalday.html

Bezp┼éatna konferencja i warsztaty Santander Universidades Digital Day to kolejne z wydarze┼ä organizowanych w ramach Santander Universidades, przez Santander Bank Polska, kt├│ry w ramach Grupy ju┼╝ do 20 lat wspiera szkolnictwo wy┼╝sze i rozw├│j spo┼éeczno┼Ťci lokalnych na ca┼éym ┼Ťwiecie aktywizuj─ůc ┼Ťrodowiska naukowe i tworz─ůc platform─Ö do ich integracji ze ┼Ťwiatem biznesu.