Szkolenie "Kreatywno┼Ť─ç w praktyce"

STYCZNIA / 2018

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 22/26

Łódź

09 stycznia 2018 o godzinie 10.00 w sali 202 na Wydziale Zarz─ůdzania Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego odb─Ödzie si─Ö szkolenie ÔÇ×Kreatywno┼Ť─ç w praktyceÔÇŁ. Proponowany warsztat jest treningiem kreatywnego rozwi─ůzywania problem├│w oraz odkrywania innowacyjnych pomys┼é├│w. G┼é├│wnym celem szkolenia jest poprzez stymulacje proces├│w umys┼éowych rozwini─Öcie powy┼╝szych umiej─Ötno┼Ťci, dzi─Öki czemu uczestnikom ┼éatwiej i efektywnej b─Ödzie wdra┼╝a─ç, w ich ┼╝yciu i w pracy zawodowej, swoje oryginale pomys┼éy. Dla naszych student├│w b─Ödzie to unikalna okazja, aby nauczy─ç si─Ö jak tw├│rczo podchodzi─ç do wyznaczonych zada┼ä, ┼éatwiej dostosowa─ç si─Ö do zmian czy efektywniej pracowa─ç w zespole. Ponadto w trakcie szkolenia przewidziany jest konkurs ┼Ťci┼Ťle odnosz─ůcy si─Ö do tematyki przedsi─Öwzi─Öcia. Dla zwyci─Özc├│w przewidziane s─ů atrakcyjne nagrody rzeczowe.