Szkolenie w ramach projektu BEST+

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 32/38

Łódź

Uniwersytet ┼ü├│dzki b─Ödzie pierwsz─ů uczelni─ů w Polsce, kt├│ra przetestuje now─ů form─Ö szkole┼ä dla pracownik├│w administracyjnych uczelni wy┼╝szych. Tre┼Ťci szkoleniowe powsta┼éy w ramach projektu BEST+ realizowanego z programu Erasmus+ przez Biuro Wsp├│┼épracy z Zagranic─ů U┼ü.

Szkolenie dla pracownik├│w uczelni z Islandii, Indii, Hondurasu, Kirgistanu, Litwy, ┼üotwy, Belgii, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Polski jest realizowane w tzw. formule mieszanej (blended learning). Cz─Ö┼Ť─ç tre┼Ťci zosta┼éa przygotowana w formie zdalnej i zamieszczona na platformie e-learningowej. Pozwala to uczestnikom zdobywa─ç now─ů wiedz─Ö przez internet, w dogodnym dla nich miejscu i czasie.

Tradycyjne wyjazdy pracownik├│w administracyjnych trwaj─ů 5 dni, nie zawsze jednak tak d┼éugi wyjazd jest mo┼╝liwy. Atutem projektu jest czynne zaanga┼╝owanie uczestnik├│w w prac─Ö nad materia┼éami szkoleniowymi przy jednoczesnym umo┼╝liwieniu im realizacji codziennych zada┼ä s┼éu┼╝bowych.

Pierwszym etapem jest praca uczestnik├│w nad zadaniami udost─Öpnianymi na specjalnie zaprojektowanej platformie online oraz dwa spotkania uczestnik├│w podczas webinari├│w. Drugim etapem projektu jest szkolenie stacjonarne, podczas kt├│rego b─Ödzie kontynuowana wcze┼Ťniej rozpocz─Öta praca zdalna. Odb─Ödzie si─Ö ono w dniach 22-24.05.2018, na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim. Po jego zako┼äczeniu uczestnicy zn├│w b─Öd─ů szkoli─ç si─Ö za po┼Ťrednictwem platformy.

Szkolenie odbędzie się w Bibliotece UŁ p. 102.