Szkolenie z efektywno┼Ťci energetycznej

MAJA / 2018

Godzina rozpocz─Öcia:

08:30

Efektywno┼Ť─ç energetyczna oraz odnawialne ┼║r├│d┼éa energii w kontek┼Ťcie poprawy jako┼Ťci powietrza wojew├│dztwa ┼é├│dzkiego ÔÇô to temat zbli┼╝aj─ůcego si─Ö szkolenia na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym U┼ü.

G┼é├│wn─ů celem realizowanego szkolenia jest podnoszenie kwalifikacji, przede wszystkim student├│w, w zakresie rozwoju rynku OZE, podnoszenia efektywno┼Ťci energetycznej oraz pozyskiwania finansowania na inwestycje proekologiczne. Celami szczeg├│┼éowymi realizowanego szkolenia jest m.in.: okre┼Ťlenie znaczenia efektywno┼Ťci energetycznej dla funkcjonowania i rozwoju miast i gmin, wskazanie ┼║r├│de┼é finansowania inwestycji z zakresu OZE, identyfikacja uwarunkowa┼ä rozwoju OZE i budowania potencja┼éu energetycznego miast i gmin, wskazanie innowacyjnych rozwi─ůza┼ä w zakresie poprawy jako┼Ťci powietrza, likwidacji ┼║r├│de┼é niskiej emisji, rozwoju energetyki odnawialnej oraz ograniczania zu┼╝ycia energii.

Szkolenie dedykowane jest studentom uczelni wyższych, przyszłych pracowników instytucji publicznych, jak również innym potencjalnym, przyszłym beneficjentom WFOŚiGW w Łodzi.

Wi─Öcej informacji na stronie -> http://www.eksoc.uni.lodz.pl/strefa-biznesu-i-promocji/centrum-szkolen-i-praktyk-zawodowych/oferty-szkolen/#nav