Tell The Good News - debata

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska nr 171/173

90-236 Łódź

Najbli┼╝sza konferencja z cyklu Tell the Good News, po┼Ťwi─Öcona b─Ödzie zagadnieniu tolerancji i otwarto┼Ťci na osoby odmienne kulturowo. Wydarzenie odb─Ödzie si─Ö 15 listopada o godz. 11.00 w auli Wydzia┼éu Filologicznego Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego (ul. Pomorska 171/173).

Swoj─ů ofert─Ö kierujemy przede wszystkim do m┼éodzie┼╝y klas maturalnych, a go┼Ť─çmi konferencji b─Öd─ů: Janina Ochojska - za┼éo┼╝ycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, Marta Titaniec koordynator projekt├│w zagranicznych Caritas Polska. Pomaga ludziom z pasji, jej wypowiedzi z czerwca tego roku na temat Rodzin z Aleppo s─ů bardzo sugestywne i poruszaj─ůce. Monika Kopytowska z Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego.

Celem spotkania jest w spos├│b pozytywny, a zarazem przyst─Öpny przedstawi─ç dzia┼éalno┼Ť─ç organizacji pozarz─ůdowych (z szczeg├│lnym uwzgl─Ödnieniem Polskiej Akcji Humanitarnej i Caritasu) na rzecz uchod┼║c├│w, emigrant├│w i cudzoziemc├│w. Chcemy w ten spos├│b budowa─ç pozytywny obraz naszego miasta, w kt├│rym mieszka┼äcy otwarci s─ů na r├│┼╝norodno┼Ť─ç kulturow─ů. Dzi─Öki spotkaniu uczniowie poszerz─ů mi─Ödzy innymi wiedz─Ö dotycz─ůc─ů sytuacji geopolitycznej i demograficznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej inicjatywie.