Tw├│rczy Uniwersytet po raz 9.

STYCZNIA / 2018

Godzina rozpocz─Öcia:

Franciszkańska 1/3

Łódź

Je┼Ťli chc─ů Pa┼ästwo podzieli─ç si─Ö swoim do┼Ťwiadczeniem dotycz─ůcym popularyzacji nauki i pos┼éucha─ç o do┼Ťwiadczeniu tych, kt├│rzy promowaniem wiedzy zajmuj─ů si─Ö na co dzie┼ä, zapraszamy do udzia┼éu w tym spotkaniu. Dziewi─ůta edycja konferencji Tw├│rczy Uniwersytet ÔÇô promocja i popularyzacja nauki odb─Ödzie si─Ö 10 stycznia 2018 r. w Pa┼éacu Biedermanna. Start o godzinie 16:00.

Ide─ů Tw├│rczego Uniwersytetu jest tw├│rcza wymiana my┼Ťli, a tak┼╝e jednoczenie ┼Ťrodowiska, nie tylko uczelnianego. W o┼Ťmiu dotychczasowych edycjach po┼é─ůczyli┼Ťmy wyk┼éadowc├│w i student├│w poszukuj─ůc ciekawych metod nauczenia, jednoczyli┼Ťmy nauczycieli w idei zaanga┼╝owania, a tak┼╝e nauk─Ö i biznes w debacie nad wsp├│lnot─ů cel├│w.

Uczyli┼Ťmy si─Ö uwa┼╝nego s┼éuchania, rozmawiali┼Ťmy o wolno┼Ťci i ┼Ťwiadomo┼Ťci studiowania, szczeg├│lnie istotnych na rynku pracy kompetencjach, kreatywno┼Ťci w dydaktyce i biznesie. Owocem spotka┼ä Tw├│rczego Uniwersytetu s─ů dwie publikacje naukowe.

Plan spotkania: Tw├│rczy Uniwersytet

UWAGA! Poniewa┼╝ ilo┼Ť─ç miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa pod adresem mailowym: kinga.sygizman@gmail.com