Welcome Meeting

Godzina rozpocz─Öcia:

ul. Kopcińskiego 8/12

90-033 Łódź

Ju┼╝ 19 lutego wszyscy nowi studenci program├│w wymiany studenckiej na semestr 2017/2018 b─Öd─ů mogli wzi─ů─ç udzia┼é w spotkaniu powitalnym. Welcome Meeting odb─Ödzie si─Ö na Wydziale Prawa i Administracji U┼ü o godz. 13.30.

Spotkania informacyjne dla student├│w wymiany to ju┼╝ tradycja. Na pocz─ůtku ka┼╝dego semestru Biuro Wsp├│┼épracy z Zagranic─ů chce jak najlepiej wprowadzi─ç nowych student├│w do spo┼éeczno┼Ťci U┼ü.

Podczas spotkania uczestnicy otrzymaj─ů informacje o formalno┼Ťciach zwi─ůzanych z ich pobytem w U┼ü, jak r├│wnie┼╝ o codziennym ┼╝yciu w ┼üodzi. Pracownik BWZ dodatkowo zapozna student├│w z materia┼éem z zakresu BHP. Zapraszana jest r├│wnie┼╝ policja, kt├│ra wyja┼Ťnia obywatelom innych kraj├│w podstawowe zasady i przepisy prawne obowi─ůzuj─ůce w Polsce.

Studenci witani s─ů zazwyczaj przez dr hab. Eleonor─Ö Bielawsk─ů-Batorowicz, prof. U┼ü ÔÇô uczelnianego koordynatora Erasmus+, oraz dra hab. A. Ga┼ékowskiego, prof. U┼ü ÔÇô uczelnianego koordynatora ECTS.

W semestrze letnim 2017/2018 spodziewamy si─Ö ┼é─ůcznie ok. 365 nowych student├│w: 225 z wymiany w ramach programu Erasmus+ oraz 140 z wymiany w ramach um├│w bilateralnych. Najwi─Öcej student├│w przyjedzie z Turcji, Kazachstanu, Rosji, Gruzji, Portugalii, Grecji i Chin.

Materiał źródłowy: BWZ

Redakcja: Centrum Promocji