Wykład Grzegorza Justyńskiego o budżecie obywatelskim

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 22/26

Łódź

6 czerwca (poniedzia┼éek) 2016 roku w sali 31 na Wydziale Zarz─ůdzania (ul. Matejki 22/26) w godz. 9:45-11:15 Grzegorz Justy┼äski, Dyrektor Biura ds. Partycypacji Spo┼éecznej UM┼ü wyg┼éosi prelekcj─Ö ÔÇ×┼ü├│dzki model bud┼╝etu obywatelskiego jako przyk┼éad anga┼╝owania mieszka┼äc├│w w procesy decyzyjne dotycz─ůce miastaÔÇŁ.

Zgłoszenia do udziału w wykładzie należy przesyłać na adres: rmp@wz.uni.lodz.pl

ÔÇ×Spotkania z Mened┼╝erami PublicznymiÔÇŁ maj─ů na celu poszerzenie oraz urozmaicenie proces├│w edukacji prowadzonych na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim dzi─Öki wyk┼éadom i dyskusjom eksperckim z zakresu najwa┼╝niejszych problem├│w funkcjonowania sektora publicznego.

W cyklu ÔÇ×Spotka┼ä z Mened┼╝erami PublicznymiÔÇŁ podejmowane b─Öd─ů tematy, kt├│re wsp├│┼écze┼Ťnie stanowi─ů wa┼╝ne wyzwania dla sektora publicznego. Prelegenci b─Öd─ů je omawia─ç z perspektywy jednostki organizacyjnej, kt├│r─ů kieruj─ů z uwzgl─Ödnieniem w┼éasnych do┼Ťwiadcze┼ä zawodowych.