Zacznij własny biznes w Łodzi. Konkurs

MARCA / 2016

Godzina rozpocz─Öcia:

14:15

W konkursie mog─ů wzi─ů─ç udzia┼é osoby w wieku od 18 do 35 roku ┼╝ycia oraz pocz─ůtkuj─ůce firmy (dzia┼éaj─ůce nie d┼éu┼╝ej ni┼╝ 12 m-cy). Zg┼éoszenia mo┼╝na nadsy┼éa─ç do 15 kwietnia.

W konferencji prasowej, kt├│ra zainaugurowa┼éa konkurs wzi─Öli udzia┼é: Prezydent Miasta ┼üodzi Hanna Zdanowska, prof. dr hab. Jaros┼éaw P┼éuciennik, Prorektor ds. Program├│w i Jako┼Ťci Kszta┼écenia, Jakub Musia┼éek z Pixel Technology oraz Micha┼é ┼Üwi─ůtek, laureat nagrody g┼é├│wnej Prezydent Miasta ┼üodzi w konkursie ÔÇ×Mam pomys┼é na biznesÔÇŁ (2015).

ÔÇô Po raz ├│smy zapraszamy m┼éodych, kt├│rzy chc─ů zamierzy─ç si─Ö ze swoj─ů przysz┼éo┼Ťci─ů do konkursu. Niedawno robili┼Ťmy research, kt├│ry pokazuje jak wygl─ůda ten projekt po latach, wiele firm prosperuje i przetrwa┼éo. Zach─Öcamy m┼éodych, ambitnych, aby wzi─Öli udzia┼é w projekcie ÔÇô zach─Öca┼éa prezydent Zdanowska.
ÔÇô Uniwersytet ┼ü├│dzki wspiera student├│w, kt├│rzy napisz─ů dobry biznesplan dodatkow─ů nagrod─ů, poniewa┼╝ dzi─Öki temu nasi studenci i absolwenci daj─ů prac─Ö innym. Najlepszym wyobra┼╝eniem o sukcesie jest bycie pracodawc─ů ÔÇô doda┼é prof. dr hab. Jaros┼éaw P┼éuciennik.

Aby wystartowa─ç w konkursie wystarczy zg┼éosi─ç pomys┼é biznesowy za pomoc─ů formularza dost─Öpnego na stronie: https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/konkurs-na-biznesplan/formularz-zgloszeniowy/, a nast─Öpnie opracowa─ç profesjonalny biznesplan i zaprezentowa─ç go przed Kapitu┼é─ů Konkursu.

Szczeg├│┼éowe informacje o konkursie dost─Öpne s─ů na stronie: https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/konkurs-na-biznesplan/

W tym roku po raz pierwszy konkurs b─Ödzie realizowany w dw├│ch kategoriach:
ÔÇô ÔÇ×Technologie informatyczne (ICT)ÔÇŁ ÔÇô projekty z zakresu informatyki, telekomunikacji i elektroniki
ÔÇô ÔÇ×Og├│lnaÔÇŁ ÔÇô kategoria kierowana do pozosta┼éych os├│b, kt├│re mog─ů pochwali─ç si─Ö innowacyjnymi lub kreatywnymi produktami, us┼éugami lub nowatorskim podej┼Ťciem biznesowym.

Wszyscy uczestnicy konkursu mog─ů liczy─ç na wsparcie szkoleniowo-doradcze w zakresie opracowywania biznesplanu, tworzenia modeli biznesowych, marketingu oraz autoprezentacji i szerokiej promocji firmy.

Pula nagr├│d przewidzianych w konkursie si─Öga 62 000 PLN ┼é─ůcznie, w tym dwie nagrody g┼é├│wne Prezydenta Miasta ┼üodzi za najlepszy biznesplan: 20 000 PLN dla laureata w kategorii ÔÇ×Technologie informatyczneÔÇŁ oraz 20 000 PLN dla laureata w kategorii ÔÇ×Og├│lneÔÇŁ.