13 kwietnia, 2018 r.

Konkurs „Promo UĆ”

Konkurs „Promo UĆ”

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ ogłasza konkurs na napisanie scenariusza filmu promującego Miasto Łódź pod hasłem „PROMO – UĆ”. Akademickie oblicze Łodzi to tematyka, którą powinni poruszyć śmiałkowie, chcący wziąć udział w konkursie.


Celem konkursu jest przedstawienie Łodzi, jako miasta z potencjałem, dynamicznie rozwijającego się w oparciu o innowacje i kreatywne pomysły. Wydział Fizyki i Informatyki pragnie zaprezentować Łódź, jako jedno z najważniejszych w Polsce miast akademickich.


Zadaniem uczestników jest napisanie scenariusza spotu telewizyjnego, w którym zawarte zostaną wątki dotyczące zarówno Łodzi akademickiej (na przykładzie UŁ), jak i Łodzi przemysłowej/informatycznej (na przykładzie firmy ABB Sp. z o.o.). Autor scenariusza może poruszyć również tematykę Łodzi jako miasta kultury.


Scenariusz ma umożliwiać nakręcenie filmu o długości nie przekraczającej 90 sekund. Będzie on nagrywany przy pomocy kamery 360 (w tym przy użyciu drona) przez studentów Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ.


Pomysł na realizację scenariusza filmu promującego Łódź jest wynikiem współpracy z firmą ABB Sp. z o.o. oraz Urzędem Miasta Łodzi.


Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Łódzkiego, a nagrodę główną stanowi laptop Lenovo Ideapad 110-15IBR-240GB SSD.


Prace konkursowe należy wysyłać do dnia 6 maja br. na adres -> studia@wfis.uni.lodz.pl


Więcej -> https://wfiis.uni.lodz.pl/wfis-main/archiwa/9706


Regulamin -> klik


Materiał źródłowy: Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ

Redakcja: Centrum Promocji

Poprzednia wiadomość Ks. Adam Boniecki doktorem honoris causa UŁ
Następna wiadomość Uniwersytet Łódzki na Targach CSR