Lipcowe stypendia na UŁ

Dobre wieści dla stypendystów. Władze Uniwersytetu Łódzkiego w porozumieniu z Uczelnianymi Radami Samorządu Studentów i Doktorantów UŁ wypłacą dodatkową, dziesiątą stawkę stypendiów: rektora, socjalnego i dla osób niepełnosprawnych.

Podobnie jak w ubiegłym roku akademickim, studenci i doktoranci uprawnieni do pobierania stypendiów otrzymają dodatkową dziesiątą transzę za lipiec.

Mając na uwadze osoby przygotowujące się do przystąpienia do egzaminu dyplomowego, przypominamy, że wypłata ostatniej raty następuje za miesiąc, w którym osoba uprawniona ukończyła studia. Co oznacza, że osoba uprawniona do otrzymania stypendiów nie będzie mogła uzyskać dodatkowej stawki świadczenia w lipcu, jeśli w czerwcu decyzją komisji egzaminacyjnej zostanie nadany jej tytuł zawodowy licencjata, inżyniera, magistra lub równorzędny bądź podjęta zostanie uchwała o nadaniu stopnia naukowego doktora.

Studenci i doktoranci, którzy w czerwcu złożą odpowiedni wniosek o stypendium dla osób niepełnosprawnych lub wniosek o stypendium socjalne, otrzymają ratę świadczenia za czerwiec i lipiec.

Szczegółowe informacje na temat stypendiów, o które mogą ubiegać się studenci i doktoranci na UŁ można znaleźć w strefie studenta w zakładce wsparcie lub bezpośrednio kontaktując się z pracownikami Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów UŁ - https://www.uni.lodz.pl/wydzialy-i-jednostki-ul/centrum-obslugi-studentow-i-doktorantow.

Materiał źródłowy: COSiD UŁ

Redakcja: Centrum Promocji