Zamiana miejsca w domu studenta UŁ

Studenci/doktoranci UŁ z obywatelstwem polskim, którzy otrzymali miejsca w DS na rok akademicki 2022/2023 w I turze mogą ubiegać się o jego zamianę. Należy przesłać na adres mailowy beata.lysoniewska@uni.lodz.pl wniosek o zamianę miejsca - załącznik  nr 4 w terminie do dnia 30.06.2022.

Decyzje zostaną podjęte do 08 lipca 2022 r. Informacja zostanie zamieszczona na Usosweb w szczegółach wniosku o akademik.

Jednocześnie informujemy, że Uczelniana komisja ds. przyznawania miejsc w domach studenckich UŁ nie rozpatruje zamiany miejsc przyznanych na okres wakacyjny lipiec-wrzesień 2022 do innych domów studenckich UŁ.