Administrator danych osobowych w perspektywie RODO

30 STYCZNIA / 2018
Miejsce:

Wydział Prawa i Administracji UŁ

ul. Kopcińskiego 8/12

Organizator:

Wydział Prawa i Administracji UŁ

Kierownik:

Prof. nadzw. dr hab. Teresa Wyka

Sekretarz:

dr Marcin Mielczarek

Tematyka:

Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją WPiA UŁ zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. "Administrator danych osobowych w perspektywie RODO", która odbędzie się 30 stycznia 2018 r. (wtorek) na Wydziale Prawa i Administracji UŁ. Konferencja jest organizowana w związku z 20-leciem obowiązywania ustawy o ochronie danych osobowych oraz obchodami Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych. Łączy się także ze stosowaniem od 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W tym wydarzeniu naukowym wezmą udział Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych I i II kadencji - dr Ewa Kulesza oraz Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych obecnej - VI kadencji - dr Edyta Bielak-Jomaa.

Kontakt: codo@wpia.uni.lodz.pl