Oferty pracy w UŁ

W tej sekcji znajd─ů Pa┼ästwo oferty pracy na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim. Informacje wprowadza i aktualizuje Dzia┼é Spraw Pracowniczych U┼ü.

samodzielny referent ds. administracyjnych

Dział Administracyjny Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydzia┼é Biologii i Ochrony ┼Ürodowiska Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego zatrudni na pe┼éen etat pracownika na stanowisko: samodzielny referent ds. administracyjnych.Miejsce pracy ÔÇô Terenowa Stacja Przyrodnicza w Spale ul. Wojciechowskiego 14.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarz─ůdzanie Terenow─ů Stacj─ů Przyrodnicz─ů w obszarze spraw administracyjnych i gospodarczych, promowanie dzia┼éalno┼Ťci stacji.
  • Udzia┼é w tworzeniu strategii i realizacja przyj─Ötej strategii rozwoju.
  • W┼éa┼Ťciwe zarz─ůdzanie personelem.
  • Nadz├│r nad pracownikami firm zewn─Ötrznych i pracami zleconymi firmom zewn─Ötrznym.
  • Dbanie o dobry wizerunek stacji i Wydzia┼éu poprzez utrzymanie najwy┼╝szej jako┼Ťci ┼Ťwiadczonych us┼éug, utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami, otoczeniem lokalnym.
  • Dbanie o utrzymanie obiektu i infrastruktury w nale┼╝ytym stanie.
  • Optymalne wykorzystanie bazy noclegowej i szkoleniowej w stacji.
  • Wsp├│┼épraca z w┼éadzami gminy, lokalnymi organizacjami.
  • Sporz─ůdzanie raport├│w, analiz, bie┼╝─ůca wsp├│┼épraca z kierownictwem Wydzia┼éu, z jednostkamiUniwersytetu ┼ü├│dzkiego.
  • Dbanie o powierzone mienie.

Pe┼éen zakres obowi─ůzk├│w do wgl─ůdu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania:

  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze magisterskie. Uko┼äczenie studi├│w o kierunku biologia, geografia b─Ödzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w mowie i pi┼Ťmie.
  • Bieg┼éa znajomo┼Ť─ç MS Office.
  • Mi┼éa aparycja i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy, wielozadaniowo┼Ť─ç.
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç.
  • Samodzielno┼Ť─ç.
  • Komunikatywno┼Ť─ç.
  • Zdolno┼Ťci interpersonalne, umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole, niekonfliktowo┼Ť─ç.
  • Zamieszkanie w Spale na terenie stacji. Pracodawca oferuje w pe┼éni wyposa┼╝one mieszkanie s┼éu┼╝bowe.

Oferujemy:

  • Umow─Ö o prac─Ö.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Samodzielne stanowisko.
  • Pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przes┼éanie swojej aplikacji zawieraj─ůcej ┼╝yciorys oraz list motywacyjny na adres joanna.gozdzik@biol.uni.lodz.pl w terminie do 31 stycznia 2019 r. lub na adres: Dzia┼é Administracyjny Wydzia┼éu Biologii i Ochrony ┼Ürodowiska U┼ü, ul. Banacha 1/3, 90-237 ┼ü├│d┼║. Wi─Öcej informacji pod numerem telefonu: 042 635 45 24.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania si─Ö w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

ÔÇ×Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet ┼ü├│dzki z siedzib─ů w ┼üodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 ┼ü├│d┼║, zgodnie z og├│lnym rozporz─ůdzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.ÔÇŁ.

Informujemy, ┼╝e Administratorem danych jest Uniwersytet ┼ü├│dzki z siedzib─ů w ┼üodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 ┼ü├│d┼║. Dane zbierane s─ů dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre┼Ťlonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt├│w wykonawczych jest obowi─ůzkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klauzula dla kandydata do pracy

Informacje

Data ogłoszenia: 7 stycznia 2019 Termin nadsyłania ofert: 31 stycznia 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Administracyjny Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Miasto: Łódź Stanowisko: samodzielny referent ds. administracyjnych Wymiar godzinowy: pełen etat