Oferty pracy w UŁ

W tej sekcji znajd─ů Pa┼ästwo oferty pracy na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim. Informacje wprowadza i aktualizuje Dzia┼é Spraw Pracowniczych U┼ü.

programista JavaScript

Centrum Informatyki Administracja

CENTRUM INFORMATYKI UŁ

zatrudni

Programist─Ö JavaScript

Opis stanowiska

Programista JavaScript (Angular / React.js) odpowiedzialny za tworzenie i rozwój interfejsu użytkownika webowych systemów UŁ.

W zakres obowi─ůzk├│w wchodzi─ç b─Öd─ů:

  • Analiza wymaga┼ä, projektowanie i implementacja element├│w systemu,
  • Wsp├│┼épraca z do┼Ťwiadczonym zespo┼éem programist├│w,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç realizacji dzia┼éa┼ä na r├│┼╝nych etapachf unkcjonowania projekt├│w,
  • Realizacja unikatowych projekt├│w szytych na miar─Ö potrzeb Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego.

Wymagania

  • Przynajmniej roczne do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bieg┼éa umiej─Ötno┼Ť─ç tworzenia interfejsu u┼╝ytkownika w JavaScript (Angular / React.js),
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç analitycznego my┼Ťlenia i rozwi─ůzywania problem├│w programistycznych,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pos┼éugiwania si─Ö systemami wspieraj─ůcymi prac─Ö grupow─ů (Git, Redmine),
  • Mile widziana znajomo┼Ť─ç j─Özyka programowania Python oraz technologii Django,
  • Mile widziana znajomo┼Ť─ç relacyjnych baz danych (PostgreSQL).

Co oferujemy

  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i zdobycia do┼Ťwiadczenia poprzez uczestnictwo w du┼╝ych projektach,
  • Prac─Ö w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantuj─ůcej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • System premiowy i bonusowy,
  • Prac─Ö w zespole ludzi przyjaznych, zaanga┼╝owanych i z du┼╝ym do┼Ťwiadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitProfit, dofinansowanie wypoczynku pracownika i cz┼éonk├│w rodziny, dofinansowanie zakupu bilet├│w na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-po┼╝yczkowa, po┼╝yczki mieszkaniowe, dofinansowanie zaj─Ö─ç sportowych).

Oferty zawieraj─ůce CV i list motywacyjny prosimy przes┼éa─ç na adres e-mailowy: ci@uni.lodz.pl w okresie 14 dni od daty ukazania si─Ö og┼éoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

ÔÇ×Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet ┼ü├│dzki z siedzib─ů w ┼üodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 ┼ü├│d┼║, zgodnie z og├│lnym rozporz─ůdzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.ÔÇŁ.

Informujemy, ┼╝e Administratorem danych jest Uniwersytet ┼ü├│dzki z siedzib─ů w ┼üodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 ┼ü├│d┼║. Dane zbierane s─ů dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre┼Ťlonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt├│w wykonawczych jest obowi─ůzkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klauzula dla kandydata do pracy

Informacje

Data ogłoszenia: 24 stycznia 2019 Termin nadsyłania ofert: 6 marca 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: programista JavaScript Wymiar godzinowy: pełen etat