Oferty pracy w UŁ

W tej sekcji znajd─ů Pa┼ästwo oferty pracy na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim. Informacje wprowadza i aktualizuje Dzia┼é Spraw Pracowniczych U┼ü.

redaktor inicjuj─ůcy czasopism

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Jednostki Ogólnouczelniane

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

ogłasza konkurs na stanowisko

REDAKTORA inicjuj─ůcego

czasopism Uniwersytetu Łódzkiego

Zadania

Oczekiwania wobec Kandydat├│w

  • wy┼╝sze wykszta┼écenie kierunkowe
  • do┼Ťwiadczenie zawodowe zwi─ůzane z prac─ů w wydawnictwie:znajomo┼Ť─ç etap├│w procesu wydawniczego
  • znajomo┼Ť─ç zasad redakcji publikacji naukowych
  • wiedza o rynku publikacji z zakresu ww. nauk lub umiej─Ötno┼Ť─ç wskazania ┼║r├│de┼é pozyskania takich informacji
  • wiedza o kana┼éach dystrybucji publikacji akademickich
  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego na poziomie B2

Dodatkowo:

  • Znajomo┼Ť─ç problematyki dystrybucji tre┼Ťci naukowych i bibliometrii
  • Komunikatywno┼Ť─ç, zdolno┼Ťci negocjacyjne

Dokumenty aplikacyjne

  • ┼╗yciorys ze zdj─Öciem
  • List motywacyjny

Oferty prosimy składać mailowo na adres agnieszka.kalowska@uni.lodz.pllub w Sekretariacie Wydawnictwa UŁ, ul. Lindleya8,90-131 Łódź, pok. 1, tel. 42 665-58-61, w terminie 21 dni od daty ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ÔÇô Dz.U. Nr 101 poz. 926 z p├│┼║n.zmianami).

Informujemy, ┼╝e Administratorem danych jest Uniwersytet ┼ü├│dzki z siedzib─ů w ┼üodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 ┼ü├│d┼║. Dane zbierane s─ů dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre┼Ťlonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz wykonawczych jest obowi─ůzkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Łódź, dnia 7 lutego 2019 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

ÔÇ×Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet ┼ü├│dzki z siedzib─ů w ┼üodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 ┼ü├│d┼║, zgodnie z og├│lnym rozporz─ůdzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.ÔÇŁ.

Informujemy, ┼╝e Administratorem danych jest Uniwersytet ┼ü├│dzki z siedzib─ů w ┼üodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 ┼ü├│d┼║. Dane zbierane s─ů dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre┼Ťlonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt├│w wykonawczych jest obowi─ůzkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Klauzula dla kandydata do pracy

Informacje

Data ogłoszenia: 7 lutego 2019 Termin nadsyłania ofert: 27 lutego 2019
Instytucja: Uniwersytet ┼ü├│dzki, Jednostki Og├│lnouczelniane, Wydawnictwo Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego Miasto: ┼ü├│d┼║ Stanowisko: redaktor inicjuj─ůcy czasopism Wymiar godzinowy: 1/1