Oferty pracy w UŁ

W tej sekcji znajd─ů Pa┼ästwo oferty pracy na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim. Informacje wprowadza i aktualizuje Dzia┼é Spraw Pracowniczych U┼ü.

inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Inspektorat BHP Administracja

Uniwersytet Łódzki

poszukuje kandydatek / kandydat├│w do pracy na stanowisko

Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy w Inspektoracie BHP Uniwersytetu Łódzkiego

w ramach umowy na zast─Öpstwo

  • Data publikacji og┼éoszenia: 12.09.2019 ÔÇô 02.10.2019
  • Termin sk┼éadania ofert: do 02.10.2019
  • Liczba stanowisk pracy ÔÇô 1
  • Wymiar etatu ÔÇô 1

Miejsce i warunki pracy:

  • siedziba Inspektoratu BHP U┼ü ÔÇô ┼ü├│d┼║, ul. Matejki 32/38 (wej┼Ťcie od ul. Narutowicza)
  • praca administracyjno-biurowa (opracowywanie dokument├│w, prace i czynno┼Ťci koncepcyjne i biurowe, u┼╝ytkowanie sprz─Ötu biurowego - praca przy komputerze)
  • praca poza siedzib─ů Inspektoratu (praca w terenie)
  • praca w pozycji siedz─ůcej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • realizacja zada┼ä z obszaru bezpiecze┼ästwa i higieny pracy wynikaj─ůcych z obowi─ůzuj─ůcych przepis├│w prawa w obszarze bhp
  • prowadzenie wymaganej przepisami prawa i wewn─Ötrznymi regulacjami dokumentacji w zakresie bhp
  • prowadzenie post─Öpowa┼ä powypadkowych, analiza wypadk├│w i zdarze┼ä potencjalnie wypadkowych oraz opracowywanie dzia┼éa┼ä koryguj─ůcych
  • prowadzenie szkole┼ä w zakresie bezpiecze┼ästwa i higieny pracy
  • udzia┼é w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • inicjowanie i rozwijanie na terenie uczelni r├│┼╝nych form popularyzacji problematyki bhp

Wymagania niezb─Ödne / konieczne:

  • wykszta┼écenie: wy┼╝sze kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpiecze┼ästwa i higieny pracy
  • do┼Ťwiadczenie zawodowe: minimum roczny sta┼╝ pracy na stanowisku Inspektora ds. bhp
  • aktualne szkolenie okresowe dla pracownik├│w s┼éu┼╝by bhp
  • znajomo┼Ť─ç problematyki bezpiecze┼ästwa i higieny pracy, w szczeg├│lno┼Ťci dzia┼éu X Kodeksu pracy oraz akt├│w wykonawczych do tej ustawy
  • komunikatywna znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego
  • umiej─Ötno┼Ť─ç bieg┼éej obs┼éugi komputera (MS Office) oraz urz─ůdze┼ä biurowych
  • rozwini─Öte umiej─Ötno┼Ťci: komunikacyjne i interpersonalne, analitycznego my┼Ťlenia, spostrzegawczo┼Ťci, motywowania innych w obszarze bezpiecze┼ästwa i higieny pracy, wsp├│┼épracy z lud┼║mi na r├│┼╝nym poziomie struktury organizacyjnej i pracy w zespole, przeprowadzania szkole┼ä.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym
  • kserokopie dokument├│w potwierdzaj─ůcych posiadanie wymaganego: wykszta┼écenia, do┼Ťwiadczenia zawodowego, szkolenia okresowego dla pracownik├│w s┼éu┼╝by bhp, znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego
  • w ofercie nale┼╝y poda─ç dane kontaktowe ÔÇô adres e-mail, numer telefonu

Co oferujemy:

  • prac─Ö w firmie gwarantuj─ůcej stabilne zatrudnienie
  • prac─Ö w systemie 1-zmianowym od poniedzia┼éku do pi─ůtku w godz. 7:30 -15:30
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia cennego do┼Ťwiadczenia zawodowego
  • prac─Ö w zespole ludzi przyjaznych, zaanga┼╝owanych i z du┼╝ym do┼Ťwiadczeniem

Miejsce i zasady składania ofert:

  • wymagane dokumenty i o┼Ťwiadczenie nale┼╝y przes┼éa─ç w terminie od 12.09.2019r. do 02.10.2019r. do godz. 15.00 na adres e-mail: bhp@uni.lodz.pl tytu┼éem nab├│r na stanowisko inspektora ds. bezpiecze┼ästwa i higieny pracy ÔÇô wrzesie┼ä 2019
  • za dat─Ö dor─Öczenia uwa┼╝a si─Ö dat─Ö przes┼éania aplikacji (dat─Ö wp┼éywu). Dokumenty dor─Öczone po 02.10.2019 nie b─Öd─ů rozpatrywane
  • zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozm├│w kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Klauzula dla kandydata do pracy

Informacje

Data og┼éoszenia: 12 wrze┼Ťnia 2019 Termin nadsy┼éania ofert: 2 pa┼║dziernika 2019
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Inspektorat BHP Miasto: Łódź Stanowisko: inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy Wymiar godzinowy: pełen etat