Michał Hertel

CEO, BrandLift Customer Advocacy

Od ponad 25 lat realizuje projekty z obszaru marketingu, PR i rozwoju biznesu. Najpierw po stronie agencji reklamowych, gdzie był współautorem nagradzanych kampanii reklamowych dla takich marek jak Lech, Velvet, Dębica czy Atlas. Później odpowiadając za strategię komunikacji i rozwój sieci Sphinx czy Liberty Motors. Do 2023 r, przez 14 lat był szefem marketingu największej rdzennie łódzkiej firmy informatycznej MakoLab, dostarczającej informatyczne rozwiązania biznesowe dla największych światowych koncernów m.in. z obszaru automotive.

Od 2019 CEO w BrandLift Customer Advocacy. BrandLift to jedna z najszybciej rozwijających się w Polsce agencji marketingowo-technologicznych, specjalizująca się w kampaniach z udziałem influencerów i ambasadorów marek.

Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznym oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Mentor wszystkich dotychczasowych edycji w Projekcie Mentorskim.
Obszary specjalizacji: strategia komunikacji, marketing cyfrowy, transformacja cyfrowa, media społecznościowe

Mentor w Projekcie mentorskim: edycja XI, 2023/2024

Miejsce spotkań: Łódź; spotkania on-line

Liczba podopiecznych w tej edycji: 2