Przemysław Andrzejak

Prezes Royal Sail Investment Group

Mentor edycji 2022/2023

Miejsce spotkań: online / w miejscu pracy Mentora / Łódź / w miejscu uzgodnionym z Mentee

Liczba podopiecznych w tej edycji: 2

Język spotkań: Polski

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Ekonomiczno- Socjologicznego na kierunku finanse i rachunkowość, oraz Wydziału Fizyki i Chemii. Ekspert w projektach inwestycyjnych, rynku nieruchomości, restrukturyzacji, konsolidacji grup kapitałowych oraz w fuzjach i przejęciach spółek.

W latach 2000-2008 współtwórca Work and Travel Ameryka STE Columbus Club. Od 1 października 2008 roku Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ds. Rozwoju i Promocji. W 2009 roku odbył kurs z IP Management w Stanford University. Pomysłodawca utworzenia CIiT Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

W latach 2011- 2019  roku Prezes Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

W latach 2015 -2019 współinwestor PBP Apartamenty Sp zo.o. - inwestycja osiedla mieszkaniowego w Łodzi przy ul. Struga 62.

W 2016 roku współinwestor Spółki Royal Mill Investment Group sp. zoo. Properties Sp. k. nabyła nieruchomość przy ul. Targowej 77 w Łodzi, budynek dawnej szkoły powszechnej w zespole fabryki Ludwika Grohmana, który został zrewitalizowany i oddany do użytkowania jako biurowiec dla biznesu.

Od 2017 roku udziałowiec klubu piłkarskiego ŁKS Łódź - warto zaznaczyć że klub w ciągu 3 lat awansował z 3 ligi do Ekstraklasy.

Członek Rady Fundacji Best Place – European Place Marketing Institute. Członek rady programowej THINKTANK ośrodek dialogu i analiz.

Od listopada 2019 roku Prezes Zarządu Royal Sail Investment Group.

Prywatnie aktywnie wspiera stowarzyszenia i kluby sportowe, a wolny czas poświęca na doskonalenie umiejętności jeździeckich. Jego pasją jest nurkowanie, turystyka historyczna, podróże rowerowe.