Robert Żelewski

Dyrektorem HR CE (Europa Centralna) firmy MOWI

Mentor 2020/2021

Miejsce spotkań / Meeting place: online
Ilość podopiecznych w tej edycji / Mentees in this edition : 1-2
Język spotkań/ Language: Polski / English


Dyrektor zarządzający HR firmy Green Holding, Green Factory. W latach 2014- 2018 obejmował stanowisko dyrektora personalnego i członeka zarządu w firmie McCormick Polska (dawniej KAMIS). Wcześniej pełnił funkcję dyrektora personalnego w PGE Polska Grupa Energetyczna SA a także dyrektora zarządzającego ds. HR w firmie Animex. Był również dyrektorem ds. personalnych w Starwoodhotels [Sheraton Warsaw Hotel & Towers i The Westin Warsaw Hotel oraz był dyrektorem ds. personalnych sieci hoteli Starwood w Polsce, Chorwacji, Bułgarii i Albanii]. Pracował również jako dyrektor personalny w Multisoft S.A., gdzie był odpowiedzialny za Polskę i Czechy.

Ukończył Psychologię na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji na SGH.
Wykształcenie uzupełniają kursy i szkolenia specjalistyczne z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania firmą m.in w INSEAD, Francja; Management Center Europa, Belgia; Cornell University, Stany Zjednoczone.

Ekspert zarządzania zasobami ludzkimi, wykładowca na studiach podyplomowych i MBA, konsultant, coach i mentor kadry zarządzającej.