IV Dzień Doktoranta na #UniLodz

Wszystkich uczestników studiów III stopnia oraz słuchaczy Szkół Doktorskich UŁ zapraszamy do udziału w IV Dniu Doktoranta UŁ. Wydarzenie jest również adresowane do kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie kariery naukowej na naszej uczelni. Program wydarzenia zawiera liczne warsztaty, prezentacje oraz konkursy. Całość odbędzie się online na platformie MS Teams.

Wszystkich uczestników studiów III stopnia oraz słuchaczy Szkół Doktorskich UŁ zapraszamy do udziału w IV Dniu Doktoranta UŁ. Wydarzenie jest również adresowane do kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie kariery naukowej na naszej uczelni. Program wydarzenia zawiera liczne warsztaty, prezentacje oraz konkursy. Całość odbędzie się online na platformie MS Teams.

Termin: 11 czerwca 2021 r., godz. 10:00–18:00

Link do formularza rejestracyjnego

W programie wydarzenia przewidziano m.in.:

• liczne, wartościowe szkolenia dotyczące m.in. zagadnień związanych z otwartą nauką, możliwości publikowania w open access na UŁ czy też składania wniosków grantowych,
  • wykład gości specjalnych spoza UŁ,
  • konkursy z nagrodami,
  • Drzwi Otwarte Szkół Doktorskich UŁ.

Tekst źródłowy: Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów

Data i godziny wydarzenia: 11 czerwca 2021 (piątek) All day