Zakup materiałów i usług promocyjnych


PROMO -GRAFu


SKLEP UŁ


Na potrzeby jednostek uczelnianych i klientów indywidualnych Centrum Promocji UŁ prowadzi sklep z gadżetami uniwersyteckimi. Z jego asortymentem można zapoznać się na stronie www.sklep.uni.lodz.pl. Wszelkie zasady związane z dokonywaniem zakupów zostały opisane w regulaminie.


Jednostki UŁ mogą zamówić gadżety poprzez formularz.


TEKSTYLIA, POLIGRAFIA, GADŻETY


Z uwagi na bardzo duże zapotrzebowanie na materiały reklamowe, wiążące się z koniecznością stosowania pełnej procedury przetargowej, w maju 2019 roku przeprowadziliśmy postępowanie, które wyłoniło wykonawców umowy ramowej.


Przeprowadzone postępowanie (nr sprawy: 2/ZP/2019) pozwoliło nam zawrzeć umowy na zakup tekstyliów, gadżetów reklamowych, materiałów poligraficznych. Szczegóły, w tym opis procedury krok po kroku, znajdą Państwo w instrukcji. Dla osób zainteresowanych zamówieniem materiałów przygotowaliśmy także przykładowy formularz zamówienia. Przy przygotowaniu opisu nowych materiałów mogą Państwo skorzystać z opisów, które powstały na potrzeby wcześniejszych przetargów.


Pełne wersje umów ramowych wraz z wyceną asortymentu:


PLAKATY I WIZYTÓWKI


W przypadku realizacji wydruku plakatów na sesje posterowe oraz zamawiania wizytówek istnieje możliwość skorzystania z umowy zawartej z firmą PROXIMA. Wypełniony formularz zlecenia prosimy przesłać do Centrum Promocji UŁ (promocja@uni.lodz.pl). Dostępny asortyment znajdą Państwo tutaj.MATERIAŁY AUDIO, WIDEO, STREAMING


W czerwcu 2019 r. została zawarta umowa ramowa z zakresu obsługi medialnej, która obejmuje m.in. realizację materiałów wideo, nagrań audio, streamingu etc. Osoby zainteresowane zakupem usług z zakresu audio/wideo zapraszamy do kontaktu z Centrum Promocji UŁ (promocja@uni.lodz.pl).