Aplikuj o stypendium

Stypendia Santander Universidades dla studentów UŁ

W bie┼╝─ůcej edycji programu stypendialnego przyznane zostan─ů: 2 stypendia w kwocie 2600 z┼é, 4 stypendia w kwocie 1300 z┼é oraz 44 stypendia po 900 z┼é. Nab├│r wniosk├│w potrwa do 31 grudnia 2020 r. Stypendia wyp┼éacone b─Öd─ů po og┼éoszeniu decyzji Komisji Stypendialnej.

stypendium-santander-2020 778x778

Intencj─ů fundatora jest nagrodzenie student├│w Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego za ich prac─Ö na rzecz spo┼éeczno┼Ťci uniwersyteckiej, promocji nauki, wsp├│┼épracy z podmiotami zewn─Ötrznymi oraz dobre wyniki w nauce.

WARUNKI UBIEGANIA SI─ś O STYPENDIA

Stypendia Santander Universidades mog─ů by─ç przyznane studentowi, kt├│ry uko┼äczy┼é co najmniej pierwszy rok studi├│w i spe┼énia ┼é─ůcznie nast─Öpuj─ůce warunki:
  • jest studentem/ka studi├│w I, II lub III stopnia, b─ůd┼║ jednolitych studi├│w magisterskich lub studi├│w III stopnia i osi─ůgn─ů┼é ┼Ťredni─ů ocen z toku studi├│w za 2 ostatnie semestry nie ni┼╝sz─ů ni┼╝ 4,00;
  • posiada szczeg├│lne, udokumentowane (dyplomy, za┼Ťwiadczenia, certyfikaty, nagrody etc.) osi─ůgni─Öcia w dzia┼éalno┼Ťci uczelnianej (ko┼éa naukowe, krajowe i mi─Ödzynarodowe organizacje studenckie etc.) lub pozauczelnianej (dzia┼éalno┼Ť─ç w sektorze NGO, stowarzyszenia, fundacje etc.).
  • z┼éo┼╝y┼é w terminie prawid┼éowo wype┼éniony wniosek o Stypendium Santander Universidades wraz z za┼é─ůcznikami.

W celu dokonania zgłoszenia, należy:

1. Pobra─ç i wype┼éni─ç formularz osi─ůgni─Ö─ç studenta, dost─Öpny poni┼╝ej.
  2. Wypełnić wniosek online dostępny na stronie internetowej: www.santander-grants.com

Pobierz: Formularz Zestawienie osi─ůgni─Ö─ç studenta (.docx)

Laureat├│w stypendium spo┼Ťr├│d zg┼éoszonych aplikacji wy┼éoni Komisja Stypendialna.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

Wnioski o stypendia należy składać do 31 grudnia 2020 r.

DODATKOWE INSTRUKCJE

Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu stypendium nale┼╝y za┼éo┼╝y─ç rachunek oszcz─Ödno┼Ťciowo-rozliczeniowego w Santander Bank Polska S.A. (dotyczy os├│b nie posiadaj─ůcych rachunku w ww. banku) oraz przed┼éo┼╝enia w uczelni formularza danych osobowych w celach podatkowych.

Link do regulaminu

Wsp├│┼épraca mi─Ödzy Santander Bank Polska, a Uniwersytetem ┼ü├│dzkim rozpocz─Ö┼éa si─Ö w 2012 roku. Jej g┼é├│wnym celem jest wsp├│lna realizacja przedsi─Öwzi─Ö─ç o charakterze naukowym o zasi─Ögu krajowym i mi─Ödzynarodowym, przyczyniaj─ůcych si─Ö do rozwoju student├│w, doktorant├│w i pracownik├│w Uczelni oraz wsp├│┼épracy mi─Ödzynarodowej pomi─Ödzy Uniwersytetem ┼ü├│dzkim a partnerami zagranicznymi.