Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna w Animalhotels.com - 8.05.2024

baner projektu Mapa biznesowa Łodzi - Wizja lokalna w Animalhotels.com

Rada Biznesu WES UŁ zaprasza do udziału w drugiej odsłonie projektu "Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna". Projekt ten ma na celu przybliżenie studentom praktycznych aspektów pracy zawodowej. Jest to wyjątkowa okazja, aby odwiedzić podmioty funkcjonujące w regionie łódzkim, zapoznać się ze specyfiką ich działalności, zobaczyć na żywo jak wygląda typowy dzień pracy, a także dowiedzieć się jak potoczyły się różne ścieżki edukacji i kariery. Wizja Lokalna to sposobność swobodnej rozmowy z osobami, które często kończyły takie same kierunki studiów i w oparciu o zdobyte umiejętności realizują się dalej zawodowo.

W ramach inicjatywy zaplanowano wizje lokalne w następujących firmach:

21.02.2024 r. - EY
6.03.2024 r. - Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla
20.03.2024 r. - Nordea
9.04.2024 r. - PwC
17.04.2024 r. - Infosys
8.05.2024 r. - animalhotels.com
22.05.2024 r. - SWM
 

W najbliższym czasie, 8 maja 2024 r. (środa) zapraszamy do odwiedzenia firmy Animalhotels.com (w godz. 09:00-13:00).

Animalhotels.com to startup, rozwijający aplikację animalhotels.com, która działa jak Airbnb dla zwierząt. Aplikacja łączy opiekunów z właścicielami zwierząt, którzy szukają tymczasowej opieki, na przykład gdy planują wyjazd na wakacje. Firma jest nowym członkiem - działającej przy Wydziale - Rady Biznesu. Jej założyciel, Łukasz Klab, wspiera mentorsko i szkoleniowo studentów, biorących udział w trwającej obecnie V edycji Konkursu EkSoc startUP! 

Zapraszamy do nas na kawę! Odkryj jak powstaje globalny startup z siedzibą w Łodzi. Chętnie podzielimy się szczegółami naszej codziennej pracy.

Co zyskacie dzięki spotkaniu z nami?

 • Bezpośredni wgląd w funkcjonowanie startupu: Zobaczycie, jak nasz zespół przekłada pomysły na realne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają życie wielu osobom i ich zwierzęcym towarzyszom.
 • Wiedza z pierwszej ręki o branży technologicznej i marketingowej: Poznacie strategie i narzędzia, które stosujemy, aby skutecznie dotrzeć do naszych użytkowników i rozwijać nasz produkt na rynku globalnym.
 • Możliwość rozwoju kariery w startupie: Odkryjcie, jakie umiejętności są cenione w dynamicznie zmieniającym się świecie startupów, i jak możecie wykorzystać swoje kompetencje oraz pasje w naszym środowisku.
 • Sieć wartościowych kontaktów: Nawiążcie relacje z ludźmi, którzy mogą stać się Waszymi przyszłymi współpracownikami, a nawet wspólnikami w biznesie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by zainspirować się i być może podjąć decyzję o dołączeniu do naszego zespołu lub założeniu własnego startupu. Do zobaczenia wkrótce!

Limit miejsc: 12 osób

Obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ ONLINE: https://forms.office.com/e/kMVjkcJzqs

Miejsce: Spotykamy się na miejscu w siedzibie animalhotels.com, ul. Sienkiewicza 72, Łódź (wejście od parkingu)

Grupą zaopiekuje się dr Marika Ziemba. W razie pytań prosimy o kontakt: marika.ziemba@uni.lodz.pl

Szczegóły wydarzenia

Data i godziny wydarzenia: 08 maja 2024 (środa) 09:00 - 13:00

 • PN
 • WT
 • ŚR
 • CZ
 • PT
 • SB
 • ND