Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna.

Miejsce wydarzenia: Smolice 1I, Budynek F, 95-010 Smolice

Zaproszenie do udziału w projekcie Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna.

Rada Biznesu WES UŁ zaprasza do udziału w projekcie Mapa Biznesowa Łodzi - Wizja Lokalna. Ma on na celu przybliżenie studentom praktycznych aspektów pracy zawodowej. Jest to wyjątkowa okazja, aby odwiedzić podmioty funkcjonujące w regionie łódzkim, zapoznać się ze specyfiką ich działalności, zobaczyć na żywo jak wygląda typowy dzień pracy, a także dowiedzieć się jak potoczyły się różne ścieżki edukacji  i kariery. Wizja Lokalna to sposobność swobodnej rozmowy z osobami, które często kończyły takie same kierunki studiów i w oparciu o zdobyte umiejętności realizują się dalej w zawodzie.­


Pierwszą firmą, która proponuje spotkanie w ramach projektu jest SWM Poland. Spółka jest wysoko wyspecjalizowanym producentem wyrobów z papieru oraz plastiku, wchodzi w skład globalnej grupy Mativ, obecnej w ponad 100 krajach na całym świecie i będącej liderem w branży materiałów specjalistycznego przeznaczenia. Zakład produkcyjny zlokalizowany w Polsce jest unikatowy na świecie z uwagi na łączenie dwóch różnych segmentów biznesowych.


Podczas wizyty przedstawiony zostanie ogólny profil działalności firmy, a następnie uczestnicy spotkania zostaną oprowadzeni po obszarze produkcyjnym, na którym na co dzień poruszać się mogą tylko pracownicy spółki. Ostatnim punktem będą spotkania w mniejszych grupach z pracownikami departamentów finansów, HR oraz logistyki, podczas których będzie można zobaczyć jak faktycznie wygląda ich codzienna praca. Będzie to także doskonała okazja na swobodną rozmowę z profesjonalistami w danych zawodach.


Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy link poniżej:

https://forms.office.com/e/sZBpu0Au9b


Termin: 16 stycznia 2023 r.  godz. 10:00

Miejsce: SWM Poland, Tulipan Park, Budynek F, Smolice 1I

Czas trwania: ok. 4 godzin

Ogólny limit miejsc: 15

Limit miejsc w podgrupach (Finanse, HR, Logistyka): 5

Kontakt: dr Marika Ziemba marika.ziemba@uni.lodz.pl

Szczegóły wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Smolice 1I, Budynek F, 95-010 Smolice

Data i godziny wydarzenia: 16 stycznia 2023 (poniedziałek) 10:00 - 14:00

  • PN
  • WT
  • ŚR
  • CZ
  • PT
  • SB
  • ND