III Konferencja Naukowa Studentów MŁodzi Zdolni 2022

Miejsce wydarzenia: Tamka 12, 91-403 Łódź

Wydarzenie odbędzie się 18 lutego 2022 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Tamka 12. Ta ogólnopolska konferencja ma charakter multidyscyplinarny, a zatem każdy ze studentów studiów I i II stopnia może wziąć w niej udział. Rejestracja trwa do 31.12.2021 r.

Dwójka młodych ludzi siedząca przy stole z książkami
III Konferencja Naukowa Studentów MŁodzi Zdolni 2022 odbędzie się 18 lutego 2022 r. na Wydziale Chemii UŁ.

Studencie - jakąkolwiek dziedzinę nauki reprezentujesz możesz wziąć udział i zaprezentować w formie POSTERU:

• wyniki badań własnych;
  • przegląd literatury naukowej zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły i dodatkowe informacje znaleźć można naprofilu Młodzi Zdolny na Facebooku.

Wszelkie zapytania należy kierować na adres e-mail: mlodzi@uni.lodz.pl

Materiał: Wydział Chemii UŁ
Redakcja: Centrum Promocji UŁ