Jubileuszowy Bieg na 75-lecie Uniwersytetu Łódzkiego za nami, 27.06.2021 r.

Wydarzenie zostało zorganizowane w formie pikniku sportowego dla całej społeczności Uczelni. Miało szczególny charakter, gdyż wyrażało międzypokoleniową łączność oraz ducha wytrwałości w dobie walki z epidemią.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia dr hab. Robert Zakrzewski, prof. UŁ.

Bieg główny – 5 km ukończyło 127 osób, a bieg dzieci 46 młodych adeptów sportu. Nagrodzono najlepszych biegaczy i biegaczki w trzech kategoriach, a wszyscy uczestnicy otrzymali m.in. pamiątkową koszulkę oraz medal.

Podczas imprezy panowała przyjazna atmosfera i piękna, słoneczna pogoda. W czasie, której uczestnicy wspólnie biesiadowali, a dzieci sprawdzały wytrzymałość dmuchańców oraz dzielnie walczyły w konkursach o pamiątkowe nagrody związane z Uniwersytetem Łódzkim. Na wszystkich czekał poczęstunek w formie grilla i innych przysmaków.

Zdjęcie z Biegu 75lecia UŁWydarzenie odniosło wielki sukces organizacyjny. Już w czasie trwania imprezy wielu uczestników dopytywało czy będzie ono miało charakter cykliczny. Wyrazy uznania należą się zespołowi organizacyjnemu: Renacie Olender-Bartosik z Centrum Nauki, Dorocie Dębickiej z Działu Kontroli Wewnętrznej i Analiz, dr Izabeli Różańskiej-Bińczyk z Wydziału Zarządzania oraz dr Annie Maszorek-Szymali i dr Piotrowi Kędzi z Wydziału Nauk o Wychowaniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu.

Do zobaczenia za rok!

na podstawie: Jubileuszowy Bieg na 75-lecie Uniwersytetu Łódzkiego za nami (lodz.pl)

Data i godziny: 12 stycznia 2023 (czwartek) 00:00 - 11 lipca 2023 (wtorek) 00:00