Open Readings 2022 - międzynarodowa konferencja dla studentów fizyki i nauk ścisłych

Miejsce wydarzenia: , Online

W imieniu organizatorów zapraszamy na międzynarodową konferencję dla studentów fizyki i nauk ścisłych - Open Readings 2022. Wydarzenie odbędzie się w trybie online w dniach 15-18 marca 2022 r. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Termin rejestracji upływa 17 stycznia 2021 r. na stronie.
Program konferencji składa się z prezentacji i sesji plakatowych o szerokim zakresie tematycznym, spotkań oraz przemówień zaproszonych prelegentów.

plakat zapraszający na wydarzenie

Konferencja to dobra okazja do wysłuchania światowej klasy prelegentów oraz zdobycia cennego doświadczenia w wygłaszaniu referatów lub tworzeniu plakatów. Otwarta jest dla wszystkich entuzjastycznych studentów z całego świata. W zeszłym roku skupiła ponad 500 prezenterów z 15 różnych krajów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Źródło: Open Readings 2022
Redakcja: Biuro Współpracy z Zagranicą UŁ, Centrum Promocji UŁ.

Szczegóły wydarzenia

Miejsce wydarzenia: , Online

Data i godziny wydarzenia: 15 marca 2022 (wtorek) - 18 marca 2022 (piątek) Cały dzień