Sztuki piękne na EkSocu

Miejsce wydarzenia: Rewolucji 1905 r. 37/T, 90-214 Łódź

W ramach współpracy Uniwersytetu Łódzkiego z Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, studenci wystawili swoje dzieła na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Ekspozycja otworzyła cykl wystaw i wydarzeń artystycznych pod wspólnym hasłem „SZTUKI PIĘKNE na EkSocu”. Na wystawie można oglądać prace młodych twórców powstałe w ramach zajęć dydaktycznych. Przybliżają one urok i specyfikę takich dyscyplin jak grafika warsztatowa, reprezentowana na wystawie przez grafiki stworzone w pracowniach drzeworytu i technik łączonych, oraz rzeźba, którą reprezentują rzeźby kute w marmurze, zrealizowane w trakcie zajęć odbywanych w warsztacie kamienia. Wystawa znajduje się w budynku T, I piętro nad aulą oraz na patio między budynkami F i T i trwa do 30 listopada.

Źródło: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Szczegóły wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Rewolucji 1905 r. 37/T, 90-214 Łódź