(webinar) Przygotowanie skutecznych materiałów dydaktycznych do samodzielnej nauki w domu

Nauczyciele Akademiccy, którzy otwierają się na stosowanie metody odwróconej klasy, ale także po prostu chcieliby, aby Studenci rozszerzali swoją wiedzę poza zajęciami często stają przed wyzwaniem stworzenia właściwych materiałów dydaktycznych. Jak konstruować materiały dydaktyczne, aby jednocześnie zachować ich poziom merytoryczny, a także uczynić zrozumiałymi i atrakcyjnymi dla współczesnych Studentów, którzy nie muszą być jeszcze profesjonalistami w swojej dziedzinie? Czym różni się budowanie materiałów do nauki przy wspomaganiu Nauczyciela od tych do samodzielnej nauki? Z jakich rodzajów materiałów warto skorzystać? W jaki sposób zaplanować możliwość wyjaśniania wątpliwości w trakcie nauki poza zajęciami? Odpowiedzi na te pytania i inne rodzące się wątpliwości poszukamy w trakcie webinaru.

Forma szkolenia

online - MS Teams