BUŁa do północy doda sesji mocy

Aktualno┼Ť─ç

STYCZNIA / 2020

Godzina rozpocz─Öcia:

20:00

Od 20 do 31 stycznia 2020 r. BU┼üa zaprasza na zakuwanie do p├│┼énocy. Od poniedzia┼éku do pi─ůtku po godzinie 20:00 otwarte b─Öd─ů: Wolny Dost─Öp, Wypo┼╝yczalnia oraz Czytelnia Historyczna.

Zamówienia z księgozbioru głównego będzie można składać do godziny 19.30. Wstęp do BUŁ będzie możliwy za okazaniem ważnej karty bibliotecznej lub legitymacji studenckiej.

Przypominamy r├│wnie┼╝, ┼╝e studenci U┼ü mog─ů rezerwowa─ç Pok├│j do Pracy Indywidualnej ÔÇô skorzystanie z niego b─Ödzie mo┼╝liwe po dokonaniu rezerwacji drog─ů elektroniczn─ů przez w┼éasne konto biblioteczne. Pok├│j znajduje si─Ö na drugim pi─Ötrze w Strefie Wolnego Dost─Öpu, jest wyposa┼╝ony w komputer z dost─Öpem do internetu, pakietem Office i kamer─ů internetow─ů. Do dyspozycji Czytelnik├│w b─Öd─ů tak┼╝e Pokoje do Pracy Grupowej.