EkSoc StartUP! - konkurs dla student├│w

GRUDNIA / 2019

Godzina rozpocz─Öcia:

03:00

Rozpoczynamy drug─ů edycj─Ö konkursu EkSoc StartUP! ÔÇô zdob─ůd┼║ 20 000 PLN na realizacj─Ö swojego pomys┼éu na biznes! Na zg┼éoszenie czekamy do 31 stycznia 2020 r.

Jeste┼Ť studentem uczelni wy┼╝szej z wojew├│dztwa ┼é├│dzkiego? Jeste┼Ť kreatywny i my┼Ťlisz o za┼éo┼╝eniu firmy? Chcesz wygra─ç 20 000 PLN na rozw├│j swojego biznesu? Zapraszamy do udzia┼éu w II edycji konkursu EkSoc Start UP!, organizowanego przez Wydzia┼é Ekonomiczno-Socjologiczny U┼ü wraz z dzia┼éaj─ůc─ů przy nim Rad─ů Biznesu oraz partnerami biznesowymi.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym, studenci (indywidualnie lub w grupach max. 5-osobowych) przesy┼éaj─ů swoje pomys┼éy na biznes poprzez wype┼énienie formularza online. Spo┼Ťr├│d wszystkich zg┼éosze┼ä, Jury konkursu ÔÇô w sk┼éad kt├│rego wchodz─ů eksperci ze ┼Ťwiata biznesu i nauki ÔÇô wybiera max. 10 najlepszych pomys┼é├│w. Wy┼éonieni w ten spos├│b finali┼Ťci przechodz─ů do drugiego etapu. Otrzymuj─ů opiek─Ö ze strony mentor├│w ÔÇô lider├│w biznesu oraz pakiet profesjonalnych szkole┼ä biznesowych, kt├│re pozwol─ů im dopracowa─ç projekt, a nast─Öpnie zaprezentowa─ç go przed Jury i publiczno┼Ťci─ů w czasie uroczystej Gali Fina┼éowej. Wtedy te┼╝ wybrany zostaje zwyci─Özca konkursu, kt├│ry otrzyma 20 000 PLN!

Harmonogram konkursu:

• Zg┼éoszenia zespo┼é├│w: 2 grudnia 2019 - 31 stycznia 2020 r.
  • Wyb├│r max. 10 najlepszych pomys┼é├│w przez ekspert├│w: luty 2020 r.
  • Warsztaty i szkolenia biznesowe: luty 2020r.
  • Opracowanie szczeg├│┼éowych koncepcji biznesowych oraz projekt├│w w formie prototyp├│w, eksponat├│w, wizualizacji, poster├│w przy indywidualnym wsparciu mentor├│w: marzec ÔÇô maj 2020 r.
  • Prezentacje projekt├│w i wyb├│r laureat├│w konkursu podczas uroczystej Gali Fina┼éowej: czerwiec 2020 r.

Wa┼╝ne linki:

┬Ě Fanpage konkursu (b─ůd┼║ na bie┼╝─ůco!)

┬Ě Strona internetowa konkursu (dowied┼║ si─Ö wi─Öcej!)

┬Ě Regulamin konkursu

┬Ě Formularz zg┼éoszeniowy

Kreuj w┼éasn─ů przysz┼éo┼Ť─ç i stw├│rz firm─Ö swoich marze┼ä. Na Twoje zg┼éoszenie czekamy do 31 stycznia 2020 r.

slidereksocstartup II edycja