EkSoc StartUp! - przyjmowanie zgłoszeń zespołów

Godzina rozpocz─Öcia:

ul. POW 3/5

90-255 Łódź

Jeste┼Ť studentem dowolnej uczelni wy┼╝szej z wojew├│dztwa ┼é├│dzkiego? Jeste┼Ť kreatywny? My┼Ťlisz o za┼éo┼╝eniu firmy? Chcesz zdoby─ç know-how i wygra─ç 15.000 z┼é na start? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Ruszy┼éa pierwsza edycja konkursu EkSoc StartUp! Wydzia┼é Ekonomiczno-Socjologiczny U┼ü we wsp├│┼épracy z Rad─ů Biznesu oraz ekspertami i praktykami z wiod─ůcych organizacji ÔÇô ┼é─ůcz─ů si┼éy, aby zaoferowa─ç studentom mo┼╝liwo┼Ť─ç realizacji pomys┼é├│w na biznes. Tw├│j biznes!

W konkursie mo┼╝esz wzi─ů─ç udzia┼é sam, lub jako lider maksymalnie 4-osobowego zespo┼éu. Zapoznaj si─Ö z regulaminem konkursu i wype┼énij formularz zg┼éoszeniowy, opisuj─ůc w nim kr├│tko sw├│j pomys┼é na biznes. Na Twoje zg┼éoszenie czekamy do ko┼äca stycznia 2019!

Spo┼Ťr├│d zg┼éoszonych pomys┼é├│w, w lutym 2019 eksperci wybior─ů 10 najlepszych, kt├│rych liderzy otrzymaj─ů wsparcie w postaci warsztat├│w i szkole┼ä biznesowych. Przez kolejne trzy miesi─ůce ÔÇô od marca do maja 2019 ÔÇô nasi mentorzy (liderzy biznesu) udziel─ů studentom indywidualnego wsparcia przy opracowywaniu szczeg├│┼éowych koncepcji biznesowych oraz projekt├│w w formie prototyp├│w, eksponat├│w, wizualizacji, poster├│w.

Zwyci─Özca konkursu EkSoc StartUp! ÔÇô opr├│cz ww. wsparcia mentorskiego, otrzyma nagrod─Ö w wysoko┼Ťci 15 000 z┼é!

Laureat zostanie wybrany w czerwcu 2019 przez Jury, w sk┼éad kt├│rego wejd─ů eksperci: S┼éawomir Lachowski, Przewodnicz─ůcy Jury (tw├│rca mBanku, pierwszego internetowego banku detalicznego w Polsce); Maria Belka (CEO BitEvil S.A.); Andrzej G├│recki (Cz┼éonek Zarz─ůdu CERI S.A.); Szymon Midera (CEO Shumee S.A.); prof. Agnieszka Kurczewska (Prodziekan ds. rozwoju, EkSoc U┼ü).

Wzmacnianie postaw przedsi─Öbiorczych w┼Ťr├│d student├│w to jeden z kluczowych cel├│w Wydzia┼éu Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego, okre┼Ťlonych w Programie wsp├│┼épracy z otoczeniem EkSocu na lata 2017-2020. Pierwsza edycja konkursu EkSoc startup! wpisuje si─Ö w t─Ö strategi─Ö, daj─ůc pocz─ůtek szerszemu projektowi, jakim jest stworzenie na EkSocu Laboratorium przedsi─Öbiorczo┼Ťci, czyli swoistego preinkubatora praktyki biznesowej student├│w.

Szczeg├│┼éowe informacje o konkursie, w tym lista Partner├│w merytorycznych i sponsor├│w, dost─Öpne s─ů na www.eksocstartup.uni.lodz.pl/