Ferie 2020 dla dzieci na Uniwersytecie Łódzkim

GRUDNIA / 2019

Godzina rozpocz─Öcia:

W pierwszym tygodniu ÔÇô 13-17 stycznia 2020:

1. Dzieci 6-8 lat - StarCAMPWeDo ÔÇô RobotyLegowkosmosie.

Gdzie dzieci udadza╠Ę sie╠Ę w fascynuja╠Ęca╠Ę podro╠üz╠ç w przestrzen╠ü, aby odkryc╠ü sekrety gwiazd i planet, oraz be╠Ęda╠Ę budowac╠ü kosmiczne statki, pojazdy i roboty.

2. Dzieci 9-14 lat - StarCAMP EV3ÔÇô Roboty LEGO w kosmosie.
Kurs w kto╠ürym dzieci poznaja╠Ę fascynuja╠Ęcy s╠üwiat astronomii i astrofizyki, buduja╠Ęc modele statko╠üw kosmicznych i pojazdo╠üw inspirowanych filmami science fiction.

W drugim tygodniu ÔÇô 20-24 stycznia 2020:

3. Dzieci 6-8 lat - SafariCAMP WeDo ÔÇô Zwierze╠Ęta S╠üwiata

Temat zawsze popularny ws╠üro╠üd m┼éodszych dzieci - podczas warsztato╠üw poznaja╠Ę sekrety inz╠çyniera wszechczaso╠üw - matki natury i ciekawostki ze s╠üwiata zwierza╠Ęt!

4. Dzieci 9-14 lat - CityCAMPEV3 ÔÇô Sekrety Nowoczesnego Miasta

M┼éodzi inz╠çynierowie odkrywaja╠Ę sekrety nowoczesnego przemys┼éu i najbardziej innowacyjnych rozwia╠Ęzan╠ü technicznych.

Dzieci 6-8 lat pracuja╠Ę z zestawami LEGO WeDo, natomiast dzieci 9-14 lat z klockami LEGO Mindstorms EV3 daja╠Ęcych niezwyk┼ée moz╠çliwos╠üci konstrukcyjne.

Podczas 5 dni zaje╠Ęc╠ü od poniedzia┼éku do pia╠Ętku, dzieci projektuja╠Ę i buduja╠Ę od 5 modeli roboto╠üw (w grupie 9ÔÇô14 lat, roboty bardziej zaawansowane konstrukcyjnie i koncepcyjnie wymagaja╠Ę wie╠Ęcej czasu na ich zaprojektowanie i zbudowanie) do 10 konstrukcji (w grupie 6-8 lat) i bawia╠Ę sie╠Ę nim

Na wszelkie pytania odpowie organizator RoboCAMP na Uniwersytecie Łódzkim, którym jest fundacja Akcelerator Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego: tel. 669 56 17 10, tel. 42 635 4984, e-mail: ciat@uni.lodz.pl, www.ciat.uni.lodz.pl

Nalez╠çy wys┼éac╠ü wype┼éniony formularz zg┼éoszeniowy, dost─Öpny r├│wnie┼╝ na www.ciat.uni.lodz.pl lub na adres e-mail ciat@uni.lodz.pl (nie trzeba drukowac╠ü i podpisywac╠ü). Zwrotnie w cia╠Ęgu 1-2 dni wys╠ülemy e-mailem potwierdzenie przyje╠Ęcia zg┼éoszenia. Po otrzymaniu formularza przez organizatora, udzia┼é dziecka w warsztatach potwierdzimy e-mailem, wraz z informacja╠Ę o op┼éacie. Ponadto na 5 dni przed zaje╠Ęciami wys╠ülemy do rodzico╠üw email z informacja╠Ę organizacyjna╠Ę.

Wi─Öcej informacji