Gala Absolwent VIP

Godzina rozpocz─Öcia:

Frańciszkańska 1/5

Łódź

Grono Absolwentów VIP naszej uczelni liczy już blisko 200 osób. Uroczysta Gala z udziałem rektora UŁ prof. Antoniego Różalskiego odbędzie się po raz trzeci i będzie stanowiła element wzmacniania relacji Uniwersytetu Łódzkiego z absolwentami.

Spotkanie b─Ödzie okazj─ů do wr─Öczenia kolejnych nominacji ÔÇ×Absolwent VIPÔÇŁ. Wyr├│┼╝nienia tym razem odbior─ů m.in. Jacek Furman - Prezes Zarz─ůdu Aflofarm Farmacja Polska., prof. Jaros┼éaw Dziadek ÔÇô Dyrektor Instytutu Biologii Medycznej PAN oraz Ewa Pilawska ÔÇô Dyrektor Teatru Powszechnego w ┼üodzi.

Druga cz─Ö┼Ť─ç spotkania po┼Ťwi─Öcona b─Ödzie debacie na temat czwartej rewolucji przemys┼éowej (Industry 4.). Uczestnicy spr├│buj─ů odpowiedzie─ç m.in. na pytania o to jak sztuczna inteligencja wp┼éynie na prowadzenie biznesu, czy w najbli┼╝szych latach maszyny pozbawi─ů nas pracy czy mo┼╝e j─ů u┼éatwi─ů i zajm─ů miejsca deficytowych specjalist├│w. Poruszona zostanie kwestia sztucznej inteligencji, autonomicznych samochod├│w, chmur obliczeniowych czy superszybkiego internetu w sieciach 5G.

W panelu dyskusyjnym udzia┼é wezm─ů m.in. Adam Kraso┼ä - Prezes Zarz─ůdu PwC Polska, Jaros┼éaw Kroc - Prezes Zarz─ůdu Accenture Polska, Marcin Malinowski - ÔÇÄHead of Global Partnerships Google Polska, Konrad Pokutycki - Prezes Zarz─ůdu BSH Polska oraz Hanna Zdanowska - Prezydent Miasta ┼üodzi.

Spotkanie odbędzie się 23 lutego br. o godz. 18:00 w Pałacu Biedermanna w Łodzi.