Gala finałowa "Projektowania zespołowego" z Fujitsu

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska 149/153

Łódź

Podczas uroczystej Gali fina┼éowej przyznane zostan─ů specjalne nagrody dla najlepszych aplikacji z┼éo┼╝onych przez student├│w. Wydarzenie odb─Ödzie si─Ö 19 lutego, w godz. 17:00ÔÇô21:00 na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej U┼ü (sala A271).

Zimowy semestr roku akademickiego 2019/20 by┼é niezwykle intensywny dla naszych student├│w i zaowocowa┼é wsp├│┼éprac─ů Wydzia┼éu z firm─ů Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. ÔÇô ┼Ťwiatowym gigantem us┼éug informatycznych, p├│┼éprzewodnik├│w i komputer├│w.

G┼é├│wnym celem przedsi─Öwzi─Öcia by┼éo zach─Öcenie student├│w informatyki do podj─Öcia wyzwania zmierzenia si─Ö z problemami wsp├│┼éczesnego ┼Ťwiata zebranymi przez ONZ w 17. Celach Zr├│wnowa┼╝onego Rozwoju. A to wszystko z wykorzystaniem technologii informacyjnej, przy wsparciu ekspert├│w z Fujitsu. W swoich innowacyjnych rozwi─ůzaniach studenci przedstawili problem g┼éodu i nadmiernego zu┼╝ycia zasob├│w, r├│wnouprawnienia i wykluczenia spo┼éecznego, a tak┼╝e zdrowia oraz gospodarowania odpadami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych udzia┼éem w spotkaniu. Po Gali przewidzieli┼Ťmy networking oraz pocz─Östunek.