Inauguracja Dziekańskiego Panelu Dyskusyjnego na WSMiP

STYCZNIA / 2020

Godzina rozpocz─Öcia:

14:30

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do wzi─Öcia udzia┼éu w debacie inauguruj─ůcej Dzieka┼äski Panel Dyskusyjny, kt├│ra ob─Ödzie si─Ö 20 stycznia 2020 r. w Sali Rady Wydzia┼éu (w budynku przy ulicy Sk┼éadowej 43) o godz. 14.30.

Tematem debaty b─Öd─ů dzia┼éania w zakresie walki informacyjnej, dezinformacji oraz strategii i taktyk dzia┼éania w tym obszarze r├│┼╝norodnych podmiot├│w o charakterze pa┼ästwowym (np. s┼éu┼╝b specjalnych) i niepa┼ästwowym (np. organizacji i sieci terrorystycznych), uczestnicz─ůcych w rywalizacji mi─Ödzynarodowej w XXI wieku.

Panelistami tej debaty b─Öd─ů wybitni eksperci w omawianej problematyce:

Marta Kowalska

Michał Kozłowski

Dr Adam Lelonek

dr hab. Miron Lakomy, prof. UŚ

dr hab. Xavier Messing

Dyskusję będzie moderował dr hab. Ryszard Machnikowski, prof. UŁ, będzie prowadzona w oparciu o Chatham House rule.

Debata wpisuje się w cykl imprez organizowanych przez nasz Wydział z okazji obchodów 20- lecia istnienia WSMiP UŁ.

Wst─Öp wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPRASZAMY!