Juwenalia 2017

MAJA / 2017

Godzina rozpocz─Öcia:

00:00

Mamy nadziej─Ö, ┼╝e zarezerwowali┼Ťcie w kalendarzach daty 19 ÔÇô 20 maja i razem poka┼╝emy jak potrafi bawi─ç si─Ö studencka bra─ç Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego. Zanim jednak dotrzemy do wielkiego fina┼éu, w ci─ůgu najbli┼╝szych kilku dni czeka nas wiele emocjonuj─ůcych atrakcji.

Zaczynamy ju┼╝ dzi┼Ť, 12 maja, oficjalnym klubowym beforem. W Lordi's, Foo Foo i Abracadabra da Club czeka Was niezapomniana impreza oraz specjalna niespodzianka wieczoru. Mi─Ödzy 14 a 18 maja bawimy si─Ö na sportowo podczas zawod├│w i turniej├│w nie tylko tradycyjnych dyscyplin, ale r├│wnie┼╝ e-rozgrywek.

Pi─ůtek otwieramy pochodem Juwenaliowym razem z Rektorami Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego oraz Uniwersytetu Medycznego a tak┼╝e zaproszonymi go┼Ť─çmi. Wieczorem, zar├│wno w pi─ůtek i sobot─Ö, imprez─Ö nakr─Öc─ů: Lipali, Quebonafide, Illusion, Power Play, Miuosh, Jamal, Gooral i After Party.

Program Juwenali├│w, a tak┼╝e zapisy na turnieje znajdziecie pod linkiem. Zapraszamy te┼╝ na profil na Facebooku.

Juwenalia U┼ü i UMEDu 2017 ÔÇô nie mo┼╝e Was zabrakn─ů─ç!